Опитування: Чи наважилися б львів яни відпочивати цього літа в Криму

Опитування: Чи наважилися б львів'яни відпочивати цього літа в Криму

Літо – пора відпусток та відпочинку. З цієї нагоди VG Львів поцікавився у львів'ян, чи  ризикнули б  вони зараз поїхати  на півострів відпочивати.

Львів'янин Віталій Туровцев:  Я в Крим не їжджу відпочивати вже декілька років. Мене не влаштовує там якість сервісу і цінова політика. Ця причина є головною, чому я туди не їжджу.  Цього року, через певні сімейні обставини, у відпустку їхати взагалі не планую. Але ще раз підкреслюю, що головною причиною, яка мене не влаштовує в Криму є невідповідність ціни за неякісний сервіс. Тому не вважаю, що в Криму доцільно витрачати гроші на відпочинок, хоча б через те, що є хороша альтернатива  – за значно менші кошти можна прекрасно відпочити в тій же Болгарії. Чорногорії, Турції чи Єгипті.

Львів’янка Ляна Ластовецька: Якщо йдеться лише про ризик, то я б ризикнула, якби мала велике бажання провести свою відпустку в Криму. Але в цьому випадку, на мою думку, краще запитати, чи хочу я відпочивати саме в цьому місці. Якщо йдеться про моє бажання, то я до Криму не хочу. По-перше, тому що це Росія, а по-друге, - там поганий сервіс і високі ціни. Я для себе, як альтернативу Криму,  - бачу Грузію. Це теж пост-радянська країна, але там і дешевше, і цікавіше відпочивати. Правда, сполучення зі Львовом нема ніякого, лише через Київ. Якби налагодили сполучення, то люди почали б туди масово їздити на відпочинок.

Львів’янка Тетяна Животова: Дуже шкодую, що не можу цього року відпочити в Криму через анексію. Я  кожного року там відпочивала у чудовому військовому санаторії і була всім задоволена. А зараз туди літаки  відмінили, а поїзди ходять лише до Новоолексіївки, а звідти з чемоданами треба йти до кримського транспорту дуже далеко пішки та ще й з валізами. Нема доброго транспортного сполучення.  Якби не ці обставини, то  поїхала б, звичайно.

Львів’янка Ольга П’ятковська: - Крим мені дуже подобається, ми всією сім’єю відпочивали там три рази підряд в Алушті. Але тепер я туди точно не поїду, хоча б тому, що це – Росія. Це головна причина, чому я відкидаю як варіант відпочинок в Криму. Цього року швидше за все  проведемо літо в Карпатах, тим більше, що я обожнюю подорожувати на своєму автомобілі.

Львів’янин Олег Мацех:  Їхати в Крим на відпочинок? Це треба бути або дурним, або хворим. Навіть, коли ще Крим був у складі України, я туди не дуже рвався і якщо І їхав, то виключно через хороший клімат, хоча весь відпочинок вбивав "радянський сервіс". Там я почував за свої гроші себе так, ніби я ще комусь щось винен. Це не порівняєш в сервісному  та й в ціновому плані ні з Хорватією, ні з Грецією, ні навіть з Болгарією. Ну, а їхати зараз відпочивати в  Крим, яким заволоділа країна-агресор та ще й залишати там  свої гроші, зароблені в Україні, окупантам – для мене це просто неприйнятно. Тому, та обставина, що  не можна поїхати відпочивати на кримське узбережжя – мене аж ніяк не засмучує. Я  б туди й не збирався.

Львів у новинах:

Галереї, історичні коштовності, давні маєтки: огляд найцікавіших музеїв Львова (фото, видео) 

На концерті пам'яті Скрябіна назвали ім'я нового вокаліста гурту (відео) 

На концерті пам'яті Андрія Кузьменка зібралося більш ніж 40 тисяч людей (фото, відео)