Час купувати: вартість комерційної нерухомості у Львові впала майже вдвічі

Час купувати: вартість комерційної нерухомості у Львові впала майже вдвічі

Фото: domodel.net

Середні ціни продажу комерційної нерухомості в обласних центрах України знизились на 37-45% у доларі. Не став виключенням і Львів, пишуть Вести з посиланням на дослідження консалтингової компанії SV Development.

Зараз у Львові дуже мляво скуповують невеликі магазинчики, інші майданчики на перших поверхах будинків та офіси.

У Львові, за даними SV Development, за рік середня вартість продажу офісних приміщень знизилася на 44,66% чи 812 доларів - до 1006 доларів за квадратний метр. А торгові площі втратили в ціні 39,07% чи 692 долари, і тепер квадрат коштує 1079 доларів.

Найдорожча комерційна нерухомість в Галицькому районі, офісний квадрат у ньому коштує 1204 долари за  кв.м., а торговий - 1331 долар за кв.м. Найдешевше офісні приміщення продавалися на Сихові. Середній показник близько 843 долари за квадрат.  А найдешевші торгові площі в Шевченківському районі - 918 долари за квадратний метр.

У той же час, за спостереженнями львівського ріелтора Богдана Дижака, ціни на комерційну нерухомість у центрі Львова за рік практично не просіли.

– На популярний формат до ста метрів відсотків на десять знизилися. Але в цілому ціни на приміщення від 35 до 70 квадратів тримаються на рівні 2-8 тис. у.о. за квадрат. А в спальних районах ціни дійсно знизилися на 30-40% і зараз трохи більше тисячі доларів за квадрат, – розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Отримай онлайн-консультацію: безкоштовний сервіс для підприємців

Сучасні технології: прогуляйся по Карпатах не виходячи з дому

Отримати шенгенську візу в Генконсульстві Польщі: що змінилось