У Львові два рази на тиждень демонтовують незаконну рекламу. Всі попередження - порушники ігнорують
Працівники КП "Адміністративно-технічне управління" щотижня, в рамках чинного законодавства, два рази на тиждень здійснюють демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без дозволів.
Демонтажу підлягає реклама тих підприємців, які не мають виданих у встановленому порядку дозволів, а також прибирають з будинкових фасадів ті вивіски, які встановлені без погоджених проектів, або не відповідають цим проектам.
Про це Vgorode розповіла заступник директора КП "Адміністративно-технічне управління" Наталя Сеньків.
Підприємці ігнорують офіційні попередження про демонтаж
- Порушників, які розміщують в центрі міста незаконну рекламу, вивіски чи встановлюють штендери (розкладачки) про демонтаж ми повідомляємо напередодні, тобто за день.
Проте, здебільшого, - розповідає пані Наталя, - наші попередження ігнорують. Лише в центрі міста вся реклама, вивіски і похідні від них розміщені переважно на законних підставах. А по всьому місту – порушників дуже багато.
За день у Львові знімають 15-20 штук незаконної рекламної продукції
Два рази на тиждень ми проводимо демонтаж незаконної реклами і вивісок. За день демонтовуємо 15-20 штук таких "шедеврів". Справа в тому, що все залежить від самої реклами чи вивіски: якщо це об’ємна пластикова конструкція, то її за пару хвилин не знімеш. Роботу доводиться виконувати обережно, щоб не пошкодити фасадів домів. А банери, наприклад, знімаємо за 15 хвилин.
Ми дуже пильно стежимо за всіма незаконними вивісками і рекламою на магазинах, офісах і т.і. Вони не повинні закривати фасадних декорів, затуляти вікна і т.д. Якщо такі факти виявляємо - проводимо примусовий демонтаж, за умови, що власник всі наші попередження ігнорує.
- Ви маєте право штрафувати порушників?
- Штрафними санкціями після нашого подання, займається Держспоживінспекція.
В боротьбі з порушниками – переможців не буде?
фото:tvoemisto.tv
Окремо хочу сказати про штендери (розкладачки) на тротуарах. Ці розкладні конструкції заважають пересуватися неповносправним людям, мамам з колясками і просто пішоходам, тому ми їх збираємо в ході рейду.
Порядок роботи з власниками незаконної реклами вже відпрацьований: при виявленні порушення, тобто самовільно встановленої конструкції – скеровуємо вимогу до підприємця узаконити її або ж добровільно демонтувати. Якщо ж він не реагує і не робить ніяких кроків в цьому напрямку, то ми демонтовуємо його "дітище" примусово, про що його завчасно додатково попереджаємо.
Але, на жаль, у більшості випадків всі наші попередження підприємці ігнорують. І все ж таки, якщо порівняти наше нинішнє місто з тим, яким воно було років 10 тому, то у Львові незаконної реклами, банерів, вивісок – стало менше в рази.
ЧИТАЙТЕ ЩЕ:
Best Quest у Львові: дізнайся нові факти про місто
Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто 18 березня
Важно знать: какие законы приняла вчера Верховная Рада