Мер Львова прокоментував продовження і послаблення карантину

Мер Львова прокоментував продовження і послаблення карантину  фото

Мер Львова прокоментував продовження і послаблення карантину фото

Суспільство
22 квiтня 2020 12:01

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував можливість послаблення карантину. На його думку, таке рішення можна приймати у п`ятницю, адже зараз важливо проаналізувати тенденцію щодо кількості інфікованих коронавірусом.

Мер Львова підтримує пропозицію щодо дозволу за певних умов відвідування мешканцями парків та скверів.

«Ми прекрасно розуміємо, що життя має триває, але сьогодні у нашому фокусі — карантин. Жорсткі дії, які були впроваджені, зокрема, у Львові дали достатньо низький ріст захворювань. Щодо парків — я підтримую позицію, бо у нас дуже багато парків, скверів, якщо люди, витримуючи фізичну дистанцію, зможуть певну частину дня бути там, чи пройтись погуляти — це корисно», — розповів Андрій Садовий.

Він також додав, що відкрив би також книжкові магазини. Але з умовою дотримання дистанції. А ось, відкриття музеїв та бібліотек, на його думку, не на часі.

«Є, наприклад, малі продуктові магазини, де чітко люди дотримуються фізичної дистанції. Якщо є невеликий магазин, який продає інші речі, то чому його не можна відкрити, враховуючи такі самі обмеження. Але все залежить від моніторингу ситуації. Якщо міста мають позитивний результат щодо відсутності росту хворих — це можна зробити. Тут більше треба делегувати місцевим органам влади, тоді на місці краще видно у кожному регіоні своя специфіка», — пояснив міський голова Львова.

Садовий зазначив, що він за те, щоб продовжити карантин до 12 травня, але почати послаблення.

«Але ще раз наголошую, що це можна буде побачити наприкінці тижня. Я би в п`ятницю фіналізував кінцеве рішення", — заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров'я буде виносити на найближче засідання уряду постанову про продовження карантину до 12 травня. 

Додамо, що станом на 08:00 22 квітня у Львові та області підтвердили 274 випадки інфікування коронавірусом, з них 29 пацієнтів одужали, а 10 — померли.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах