Ні в чому собі не відмовляй: скільки платять будівельникам у Львові

Ні в чому собі не відмовляй: скільки платять будівельникам у Львові. Фото: Олександр Авдеев (умовне).

Ні в чому собі не відмовляй: скільки платять будівельникам у Львові. Фото: Олександр Авдеев (умовне).

Суспільство
07 серпня 2020 17:48

Статистики розповіли, скільки платять будівельникам у Львові та Львівській області. За їхніми словами, три роки поспіль в області зростають обсяги введення в експлуатацію житла, а минулого року обсяг прийняття був найбільшим за роки незалежності. У 2019 році прийнято в експлуатацію 1292,2 тисячі метрів квадратних загальної площі нового житла. Тож у Львові будівельникам не доведеться сидіти без роботи. Читайте найцікавіші новини Львова за сьогодні.

За інформацією статистиків, середньомісячна номінальна заробітна плата будівельників на Львівщині становила 9126 гривень, що на 9,9% більше порівняно з I півріччям 2019 року, проте на 5,4% менше, ніж у середньому в області.

«Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві у І півріччі 2020 року становила 16,4 тис. осіб, або 3,4% від усіх працюючих», - йдеться у повідомленні.

Ні в чому собі не відмовляй: скільки платять будівельникам у Львові.
Ні в чому собі не відмовляй: скільки платять будівельникам у Львові.

Додамо, що за обсягом прийнятого житла Львівщина посіла друге місце серед регіонів України.

Нагадаємо, на «Покровській площі» у Львові на місці, де колись стояв танк, облаштують громадський простір з вуличним кінотеатром, спортивним майданчиком і соціальним кафе. Йдеться про чималу територію біля храму Покрови Пресвятої Богородиці, що на Личаківській. Проєкт «Покровська площа», що передбачав облаштування території біля церкви, переміг на конкурсі на Громадський бюджет 2020.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах