Бережи нерви: від чого найчастіше помирають люди у Львівській області

Від чого найчастіше помирають люди у Львівській області. Фото: univision (умовне)

Від чого найчастіше помирають люди у Львівській області. Фото: univision (умовне)

Суспільство
24 грудня 2020 10:27

У Головному управлінні статистики розповіли, від чого найчастіше помирають мешканці Львівської області. Чисельність населення Львівщини на 1 листопада 2020 року становила 2501,5 тис. осіб. А впродовж січня–жовтня 2020 року чисельність населення зменшилася на 10 582 особи.

Так, кількість померлих в області порівняно з січнем–жовтнем 2019 року збільшилась на 1 433 особи (на 5,2%) і становила 28 975 осіб. На 100 випадків смертей припало 62 живонароджені дитини.

Щодо причин смерті, то перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, а третє – зовнішні причини захворюваності та смерті.

Зазначимо, найвищий рівень смертності зафіксували у Жидачівському (195 померлих на 10 тисяч населення) та Перемишлянському районах (187 померлих на 10 тисяч населення). А найнижчий рівень смертності – у Новому Роздолі, де всього 96 померлих на 10 тисяч населення.

Зазвичай, чоловіки помирають швидше, залишаючи своїх дружин вдовами, а дітей – сиротами, без батька. На початок 2020 року середній вік чоловіків області становив 38 років, а жінок – 42 роки. Середня очікувана тривалість життя чоловіків – 68 років, що на 10 років менше, ніж жінок.

Це пов’язано з тим, що у чоловіків ризик передчасної смерті набагато вищий, ніж у жінок. Різке зростання рівня смертності у чоловіків розпочинається у віці 40-44 роки, тоді як у жінок – після 55-59 років.

Нагадаємо, раніше VG Львів публікував детальну статистику хворіб, які вбивають мешканців Львівської області.

Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах