Яндекс запустив мобільну програму для пошуку та вибору організацій у Львові

Яндекс запустив мобільну програму для пошуку та вибору організацій у Львові

фото з сайту forum.ixbt.com

Яндекс запустив мобільну програму для пошуку та вибору організацій у Львові — Яндекс.Місто. 

Яндекс.Місто вміє шукати організації за популярністю, розташуванням та іншими параметрами. Для кожної з них вони свої. Це дозволяє знайти, наприклад, найближчі салони краси із солярієм або п'ятизіркові готелі. Відшукати заклад можна як на карті, так і в каталозі з понад 600 категоріями: від дитсадків до тату-салонів.

    


Спростити вибір зі знайдених організацій допомагають рейтинг, фотографії та відгуки користувачів. При цьому Яндекс.Місто враховує не лише оцінки, залишені у програмі, але й зводить дані з партнерських сайтів, на яких люди діляться враженнями. 

На картці організації доступна докладніша інформація про неї та можливість прокласти маршрут до закладу за допомогою мобільних Яндекс.Карт або Яндекс.Навігатора. Будь-яке місце можна додати до “Вибраного” або зберегти у тематичному списку. Також можна вносити особисті нотатки.

     

 

Повноту пошуку у Яндекс.Місті забезпечує найбільша та постійно оновлювана база організацій: на сьогодні програма знає про понад 16,5 тисяч закладів та установ Львова. Завдяки автоматичному збору даних із різних джерел і регулярному контролю якості вона завжди актуальна і містить достовірну інформацію.


Яндекс.Місто працює не лише у Львові, воно допоможе знайти потрібне і в інших великих містах України: Києві, Харкові, Дніпропетровську та Одесі. Нині програмі відомі дані про 450 тисяч організацій по всій країні.

Яндекс.Місто доступне для смартфонів на базі iOS та Android.