Завтра львів’яни оцінюватимуть роботу водіїв: як це буде

Завтра львів’яни оцінюватимуть роботу водіїв: як це буде

Фото взято с сайта kiev24.ua

Соціальна ініціатива "То-Ся не зробить" запрошує усіх львів’ян, які користуються громадським транспортом, долучитися до акції та відзначити спеціальними наліпками найкращих водіїв Львова. 

Завтра, 22 травня, у львівських маршрутках проходитиме акція "Конкурс пасажирських симпатій". Організатори пропонують львів’янам запастися особливими наліпками та відзначити водіїв, які заслуговують на похвалу.

"Коли останній раз ми дякували водіям за їхню роботу? А скільки разів критикували? Дуже легко знайти недоліки в маршрутках - вони очевидні. Однак, серед водіїв є чимало таких, які добре виконують свою роботу", – написали вони на facebook-сторінці ініціативи та закликали львів’ян-пасажирів на один день стати особливо спостережливими. Водіїв, які заслуговують на подяку та похвалу, пропонують нагороджувати картками "пасажирської симпатії".

Певну кількість таких карток можна отримати за адресою вул. Озаркевича, 4, або на вул. Хуторівці, 35 (корпус УКУ), а також звернувшись до активістки ініціативи Ольги Матвійчук (tosia.lviv@gmail.com), повідомляє tvoemisto.tv.

 

Львів у новинах:

 

День кельнера: сьогодні львівські офіціанти проведуть забіг на площі Ринок

Львівський центр екстреної допомоги придбав GPS-пристрої для "швидких"

У Львові встановлять смітники по 10 тисяч за штуку