З явився сайт, де львів яни можуть вибрати цуценя з притулку

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку

Фото взято з сайту ua-reporter.com

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка вирішили зробити свій внесок у вирішення проблеми безпритульних тварин. 

Вони створили веб-сайт притулку, де розмістили повноцінну базу даних про вихованців закладу, інформацію про притулок "Милосердя" та його роботу. Відвідувачі сайта зможуть не тільки познайомитися із буденним життям закладу, але й дізнатися, як вони можуть допомогти, а також розмістити оголошення про загублену тварину. 

Читати також: Подбайте про братів ваших менших: 10 щасливих тварин, яких прихистили львів'яни

Притулок "Милосердя" розташований на межі Львова у смт Брюховичі (вул. Незалежності, 58, тел. 243-41-53). Заснований 1992 року. Він є благодійною організацією і існує завдяки пожертвам громадян України, громадських організацій та соціально-відповідального бізнесу. Деякі кошти на закупівлю крупи виділяє міська рада. Сьогодні на його території, що сягає 0,8 га, проживає близько 300 собак. Волонтери постійно займаються пошуком господарів для своїх вихованців і щомісяця прилаштовують одну-п’ять тварин. Однак для дорослих собак знайти домівку майже неможливо. "У притулку багато собак, яких просто немає куди подіти. Це можуть бути домашні улюбленці, власники яких виїхали або померли. Вони не призвичаєні жити на вулиці і можуть не вижити", — розповідає голова притулку Наталія Кузнєцова, інформує gazeta.lviv.ua.

Львів у новинах:

Неофіційно: у Львові, на робочому місці, застрелився охоронець 

Львів'яни перетворили скандал у кінотеатрі на флешмоб 

На яких вулицях у Львові та у Винниках сьогодні не буде світла