У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію

Новина - Події - У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію

Новина - Події - У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію

Події
25 серпня 2015 12:33

У Львові на вулиці Стефаника у рамках Конгресу культури Східного партнерства збудували грандіозну інсталяцію польського художника Роберта Кушміровського.

У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію фото

Інсталяція біля Оссолінеуму називається "Градирня мистецтва". Вона містить численні артефакти, які художник збирав протягом 12-ти років.

"Градирня – дерев’яна конструкція, яка використовувалась в 17 столітті для підвищення концентрації солей в сольовому розчині при виробництві кухонної та медичної солі. З часом було помічено, що повітря навколо цих градирень насичене сольовими випарами, які створюють лікувальний мікроклімат.

У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію фото 1

"Градирня мистецтва" – це складна конструкція з опор, вузлів та хвойної деревини, в якій інстальована величезна кількість артефактів, колекціонованих Робертом Кушміровським протягом 12 років.

Конструкція для концентрації мистецтва була створена з метою збагачення нашого візуального досвіду, і ставить наше візуальне сприйняття на тест чутливості до змін, що відбуваються в представленому об’єкті", - йдеться у антотації до вражаючого арт-об’єкту.

У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію фото 2

Нагадаємо, у Львові стартує Конгрес культури Східного партнерства, який стане майданчиком презентації міських культурних проектів. Відібрані на відкритому конкурсі, до експозиції потрапили 22 міста і два села, які привезуть на конгрес свої арт-проекти і презентації. Крім того, тут відбудуться кілька важливих дискусій. Конгрес триватиме 4-6 вересня. 

У Львові облаштували грандіозну дерев'яну інсталяцію фото 3

Джерело: zaxid.net.

Львів у новинах:

Як працює нова поліція Львова: добірка фото та відео за першу робочу добу

Як у Львові святкували День Незалежності (10 фото)

Из Киева во Львов пустят еще один Интерсити

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах