Львів’яни протестують проти забудови парку  Знесіння

Львів’яни протестують проти забудови парку "Знесіння"

Фото взято з сайту mapia.ua

Сьогодні, 15 вересня, перед засіданням Апеляційного господарського суду міста Львова щодо забудови території у парку "Знесіння" відбувся пікет. Про це повідомляє Львівський портал.

DSC_7601

Львів’яни, котрі проживають поблизу парку, запевняють, що будівельна компанія "Архібуд" планує побудувати у парку "Знесіння" житловий квартал, хоча на папері маскує його під рекреаційно-готельний комплекс. Мешканці вважають, що в парку взагалі не можна нічого будувати.

"Цей парк знаходиться під потрійним захистом : Природоохоронного фонду України, ЮНЕСКО та історико – культурного заповідника Львова. А забудовник хоче забрати 3 гектари парку під забудову", – розповів мешканець припаркової зони Михайло Сухай.

DSC_7612

Як запевняють організатори пікету, Львівська міська рада визнала, що земля парку була віддана в оренду помилково, і що після завершення строку оренди у 2017 році земля парку "Знесіння" надалі не буде надаватися в оренду.

"Львівська міська рада не може скасувати свого рішення, це може зробити тільки суд. Ми виграли позов у Галицькому адміністративному суді, але згодом виявилося, що це була не його юрисдикція, тому справа слухалася в Господарському суді. Господарський суд вирішив, що не порушені права ні парку, ні влади міста. Нас "футболили" між судами. Цей процес триває вже вісім років. Нам важко боротися з опонентом, але ми віримо у перемогу", – сказав Михайло Сухай.

DSC_7621

Наразі на ділянці, про яку слухатиметься справа в суді, нічого немає, окрім розвалин. Оскільки мешканці постійно охороняють ділянку, а строк оренди землі закінчується у 2017 році, цілком сумнівно, що забудовник встигне щось побудувати.

Представник компанії – забудовника від коментарів відмовився, посилаючись на відсутність часу перед засіданням суду.

Львів у новинах:

19-річна львів’янка вбила свого хлопця на очах у шестирічної дитини

У Львові вночі затримали озброєного чоловіка, його спільник втік 

Які школи Львова отримають нові ноутбуки: перелік