У вигрібній ямі на дачі чиновника Львівської залізниці померло двоє людей (відео)

У вигрібній ямі на дачі чиновника Львівської залізниці померло двоє людей (відео)

фото з сайту www.gazeta.lviv.ua

16 вересня, об 11.45  у селі Суховоля Городоцького району в приватному домогосподарстві під час чистки вигрібної ями  одна особа отруїлась, двоє інших – загинули. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Через отруєння загинув 57-річний мешканець села Буців Мостиського району та 29-річний мешканець Турківського району. Ще один 57-річний чоловік госпіталізований до клінічної лікарні Львівської залізниці.

Причини події події з’ясовують. Проводять дослідча перевірка.

Ось що пише про цей випадок на своїй сторінці у Фейсбук активіст громадської спільноти "Варта1" Ігор Зінкевич:

"Трагедія сталася вчора 16.09.2015 с. Суховоля

Родич померлого:
Ситуація така: Начальник Угрин (чи Огрін) Євген (ГеннадіЙ) Йосипович "Львівської дистанції водопостачання" відокремленого підрозділу "Львівської залізниці" під час робочого дня 16.09.2015 забрав працівників та обладнання (машини і т.д.) на свою нерухомість (дачу-будинок с. Суховоля - де саме і відбулась трагедія) та примусово заставив лізти в каналізаційну отвір для робіт там (без дотримання технік безпеки, та необхідного обладнання для безпечних робіт), погрожуючи тим, що звільнить або знімуть зарплату (таке відбувалось неодноразово, зі слів свідків та особисто загиблого).
В каналізаційний люк спустились двоє працівників, які загинули на місці 16.09.2015. Загиблі - одного приблизно вік від 28 до 32 та другого 57 років.
Начальник вище згаданий відразу попав в реанімацію з сердечним приступом. ("Нібито").
На територію де сталась трагедія нас не пустили та від розмови уникнули, спустивши собаку на подвір'ї. 
Слова свідка запис на відео, та фото самого горе дачі.
В офісі самого підрозділу ніякої інформації надавати не хотіли, тільки коли почули про ТВ - трішки пішли на контакт.
Раніше вже була подібна ситуація пару років назад - з травмою ноги, також відправили на роботу та заставили працювати без забезпечення належним чином безпеки життя та здоров'я працівників, за що і отримав умовний термін минулий начальник Ткачук (який наразі являється головним інженером в даній структурі).
наразі ніяких заключень розтину та документів немає - обіцяє слідчий (Василь Романович Хамик) надати завтра. Трагедія сталася вчора 16.09.2015 с. Суховоля.

Львів у новинах:

Лобове зіткнення біля Львова: двоє чоловіків "вилетіли" з машини

На Львівщині під колеса автомобіля потрапив підліток

Львівське весілля закінчилося госпіталізацією для 13 гостей