Підприємців Львівщини  розводять  шахраї, що видають себе за податківців

Підприємців Львівщини "розводять" шахраї, що видають себе за податківців

Платників податків закликають бути пильними, тому що збільшилась кількість телефонних шахраїв. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

Як повідомлялося раніше, з початку вересня мають місце непоодинокі випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності Львова та Львівської області.

На початку цього тижня охочі нажитися чужим коштом знову почали тероризувати посадових осіб СПД з попередженням про внесення їхнього підприємства у графік перевірок. Вони, начебто від імені начальників державних податкових інспекцій, пропонують за грошову винагороду уникнути цих "незручностей", а для цього потрібно перерахувати грошові кошти на банківські картки в розмірі 6 тис. грн. Якщо підприємець погоджується, то банківські реквізити надсилаються смс-повідомленням.

"Просимо вас, бути максимально обережними та не піддаватися на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такого роду телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, повідомляйте у відділ внутрішньої безпеки УВБ ГУ ДФС у Львівській області", – попереджають у ГУ ДФС у Львівській області.

Протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій виклала дебютний альбом у інтернет

"Маст сі": ТОП-15 найпопулярніших "туристичних" кнайп Львова

У Львові байкери впіймали дівчат, які наїлися в ресторані й втекли, не розрахувавшись

Сім'я Олега Тягнибока потрапила в аварію (подробиці)