Робот Йоша, віртуальні окуляри та змагання робокарів: у Львові стартує  Hi-Tech Expo

Робот Йоша, віртуальні окуляри та змагання робокарів: у Львові стартує Hi-Tech Expo

Упродовж трьох днів на Арені Львів збереться понад 1200 розробників, програмістів, підприємців, дизайнерів, топ-менеджерів, інвесторів та стартаперів, які ділитимуться власним досвідом та обговорюватимуть останні тенденції та тренди зі світу ІТ.

Також в рамках Lviv IТ Arena 2-3 жовтня відбудеться виставка технологій і новинок IT-індустрії Hi-Tech Expo.

На виставці будуть представлені розробки як іноземних так у український компаній Під час виставки у вас буде змога побачити та порозмовляти із роботами (легендарний робот NAO), покерувати безпілотником, побачити на що спроможний сучасний 3-D принтер і змайструвати робота власноруч. 

Також ви зможете протестувати відеоокуляри віртуальної реальності і різні розумні девайси. Представникам бізнес сектору буде також на що подивитись - рішення щодо IP-телефонії, СRM-продуктів, хмарних сервісів, систем управління веб-проектами, навчання IT-фахівців.

 Окрім цього, організатори підготували безліч розваг серед яких міжнародні змагання з роборейслингу, змагання легендарної Тесли, нетворкінг та змагання стартапів. На церемонії закриття для присутніх співатиме ТНМК.

фото: forbes.net.ua

 

Журналісти VG Львів склали добірку найцікавіших подій, що відбудуться на Hi-Tech Expo. Отже:


Робот Йоша

На Hi-tech Expo ви познайомитесь особисто із українським чудом робототехінки - роботом Йошею. У вас навіть буде змога потиснути йому руку. Центр робототехніки "Boteon" матиме чим вас здивувати, адже покаже й інші свої приголомшливі розробки та 3D.


Змагання робокарів

Ви бачили коли-небудь змагання робокарів? Це дивовижне видовище. 10 команд із Польщі, Росії, країн Прибалткии та звісно із України випробують свої власні роботи на швидкість і позмагаються за перемогу.


Розмова з роботом

Інжинірінгова Школа Noosphere Engineering School покаже легендарного французького робота NAO. Він не лише з вами побалакає, але й станцює для вас. Не вірите? Дивіться як це маленьке чудо танцює Макарену.


Керування квадрокоптером

Компанія Fly Technology надасть змогу побачити та покерувати найновішімі квадрокоптерами та мультикоптерами. 


Новітній еко-транспорт

Eco Drive Ukraine покажуть альтернативні технології руху, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Наприклад гіроцикли, велосипеди та інші транспортні засоби з електричним двигуном.


Окуляри віртуальної реальності

Компанія Epson продемонструє окуляри віртуальної реальності Moverio — це унікальний пристрій, який включає у себе останні інноваційні розробки. Додаткова реальність посилює наше сприйняття навколишнього світу за допомогою комп’ютерних технологій шляхом ілюзорного введення у світ відео, графіки, звуків або ж даних GPS. 

Вартість входу на Hi-Tech Expo

Вхід для дорослих 100 грн.

Промокод для учнів на 50% знижки - hitechschool.

Промокод для студентів на 20% знижки - studentshitech.

Для всіх дітей вхід із 50% знижки за промокодом hitechschool. Безкоштовні квитки для дітей до 4р. Можна купити квиток на вході.

Сторінка у Фейсбуці

Докладну рограму Lviv IT ARENA можна переглянути тут.

Місце події