Новація: у всіх районах Львова відкриють центри адмінпослуг

Новація: у всіх районах Львова відкриють центри адмінпослуг

фото з сайту procherk.info

На пленарному засіданні Львівської міської ради, яке відбулось 30 вересня, прийнято позитивне рішення щодо надання адміністративно-господарському управлінню нежитлових приміщень на проспекті Червоної Калини, 72-а та на вул. Генерала Чупринки, 85. У цих приміщеннях планується відкриття районних центрів надання адміністративних послуг. Для покращення умов обслуговування мешканців такі центри планують відкрити у всіх районах міста. Про це  повідомили у прес-службі міської ради.

Нагадаємо, що на попередніх пленарних засіданнях прийнято також позитивні рішення щодо надання нежитлових приміщень для Центру надання адміністративних послуг Львова у Залізничному та Личаківському районах. Так, управління комунальної власності вже уклало договори оренди на нежитлові приміщення, що на вулицях І. Виговського, 32 та Левицького, 67.

Це, перш за все, буде зручно для мешканців міста Львова. Адже відкриття нових офісів ЦНАП дозволить усім охочим комфортно та вигідно отримати консультацію, звернутись із відповідною заявою для отримання будь-якої послуги, що надає Львівська міська рада.

Львів у новинах:

Де у Львові в понеділок не буде світла (графік)

Осінній призов: Львівщині поставили один з найбільших планів в країні

Львів'янину на замітку: у Skype з’явився сервіс перекладу розмови в режимі реального часу