Ірина Магдиш прокоментувала  церковний  скандал та своє звільнення

Ірина Магдиш прокоментувала "церковний" скандал та своє звільнення

фото з сайту life.pravda.com.ua

Керівник управління культури Львівської міської ради Ірина Магдиш не жалкує про свої слова на адресу Церкви і не має наміру ні перед ким вибачатися.

Нанадаємо: Вислів керівника управління культури ЛМР про церкву спровокував скандал

Після "антицерковних висловловлювань" Ірина Магдиш подала у відставку

Про це вона розповіла в коментарі "Вголосу".

"Я не жалкую про те, що сказала в інтерв'ю "Українській правді", бо немає сенсу брехати, тим паче, коли тобі вже за 50. Я сказала те, що думала, і те, що бачу. Сказала різко, гостро. Ймовірно, треба було сказати м’якше, але я не можу. Така вже моя природа – говорити різко і гостро", – пояснила Магдиш.

Щодо реакції міського голови Андрія Садового на інцидент, то Ірина Магдиш пригадала польський вислів "рація стану".

"Є такий польський вислів: "рація стану". Напевно, Андрій Садовий у цьому випадку вчинив правильно, бо то є рація політика, рація радника, рація державника", – підсумувала Ірина Магдиш.

Вона також підтвердила, що сьогодні написала заяву на звільнення. Утім, за її словами, це не кінець життя, бо світ занадто великий, щоб зупинятися.

"Світ багатий і великий, нарешті я можу робити все, що завгодно: писати книжки, бавитися з онуками, допомагати в аптеці або просто піти у відпустку, яка накопичилася за кілька останніх років роботи. Тож не сумуватиму", – запевнила екс-чиновниця.

Нагадаємо, ієромонах УГКЦ, отець Юстин Бойко звернувся з відкритим листом до мера Львова Андрія Садового, в якому закликав останнього відреагувати на заяви керівника управління культури Львівської міськради Ірини Магдиш, яка "облила брудом Церкву".

Згодом міський голова Львова А. Садовий таки відреагував і вибачився, зазначивши, що "не зможе більше працювати" з Іриною Магдиш.

Пізніше Андрій Садовий опублікував ще один пост.