Стало відомо, коли відновлять рух тролейбусів до університету імені Франка

Стало відомо, коли відновлять рух тролейбусів до університету імені Франка

Фото взято з сайту like.sumy.ua

Посадовці розповіли чому досі громадський транспорт не курсує до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Як повідомив у коментарі 032.ua директор ЛКП “Львівавтодор” Олег Береза, зараз ремонтники з'єднують вул. Листопадового Чину із вул. Устияновича.

А от головний архітектор Львова Юліан Чаплінський запевняє, що всі роботи завершаться вже до кінця цього року.

“До кінця цього тижня тут плануємо прокласти вирівнювачі та асфальтне покриття. Проте залишається питання забезпечення проїзду біля Львівської Політехніки. Аби відновити проїзд транспорту, зокрема, тролейбусів необхідно з'єднати вулицю Митрополита Андрея з вулицею Устияновича. Загалом для тього, щоб це зробити нам потрібно місяць часу. Але через те, що проект досі погоджується учасниками переговорів, не маючи вказівки, ми не можемо приступати до цих робіт”, — зауважив Олег Береза.

“Зараз проект “Львівдіпрокомунбуду” перебуває на державній експертизі, і після його затвердження, виконуватимуться роботи на вулиці Андрея Шептицького - Устияновича. Однозначно рух транспорту буде відновлено ще у цьому році”, — зазначив Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, до реконструкції площі Святого Юра, тролейбуси №2, 9, 10 та 20 курсували до Університету Франка. Втім, через ремонтні роботи вже більше чотирьох місяців тролейбуси не курсують до своєї кінцевої зупинки.

Львів у новинах

Коханці з Київщини "розвели" львівський готель майже на 50 тисяч гривень

В кафе у центрі Львова молодик влаштував різанину

Російський письменник оселився у Львові на парковці, сподіваючись отримати українське громадянство (відео)