У день матчу  Шахтар - Мальме  у Львові змінять схему руху транспорту

У день матчу "Шахтар"-"Мальме" у Львові змінять схему руху транспорту

фото з сайту tsn.ua

У день матчу групового етапу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" та "Мальме" схема руху транспорту дещо зміниться.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля, інформує Львівський портал.

У вівторок, 3 листопада, на "Арені-Львів" пройде матч Ліги чемпіонів між "Шахтарем" та "Мальме". В зв’язку з цим буде дещо змінено схему руху транспорту. Керівник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля повідомив, що патрульні спеціально відпрацювали спеціальну схему руху.

"Ми ретельно вивчили та протестували нову схему руху, котра буде активізована 3 листопада. Зокрема, лівий поворот із вулиці Стрийської буде дозволений з двох смуг. а на відрізку, що сполучає вулиці Міклоша та Броварського буде заборонене паркування", – заявив Юрій Зозуля.

Також керівник поліції  повідомив, що контролюватиме рух транспорту велика кількість патрульних.

"До роботи безпосередньо на матчі створюється спеціальна група, котра складатиметься із 5 авто та 10 піших патрулів. Також до нашої роботи буде залучено евакуатор, тому водії, котрі кинуть своє авто в невідповідному місці, після матчу можуть застати "сюрприз". Гадаю, що поблизу ТЦ "King Kross" та "Арени-Львів" є достатньо місця для паркуваня", – додав він.

Окрему увагу поліція приділятиме для таксистів.

"Хочу попросити усіх, хто викликатиме таксі, пройтись до торгового центу "King Kross". Ми не будемо пропускати таксистів до стадіону, адже очікування клієнта може затягнутись і довго перешкоджати руху транспорту зі стадіону", – заявив керівник патрульної поліції.

Також міське управління виділить додаткові авто на ті маршрути, які ведуть до "Арени-Львів", наприклад, "25", "3А" та інші.

Львів у новинах:

У грудні поляки запустять поїзд "Варшава - Львів", - ЗМІ 

Завтра по Львову гасатимуть спортивні авто: які дороги перекриють 

У Львові п'яні поліцейські під час служби спали в автомобілі 

Матч відбудеться тут