У Львові двірник знайшла  на вулиці труп, загорнутий у ковдру (фото)

У Львові двірник знайшла на вулиці труп, загорнутий у ковдру (фото)

3 листопада керівник одного з львівських комунальних підприємств повідомив правоохоронцям про те, що на вулиці Коломийська 13 було виявлено тіло чоловіка без ознак життя.

У прес-службі ГУМВС України у Львівській області розповіли, що тіло лежало у витяжному колекторі і було загорнуте у ковдру та у поліетиленові мішки.

Тіло чоловіка виявила двірник сьогодні приблизно об 13:20. 

Зараз правоохоронці встановлюють особу загиблого та обставини скоєння злочину. Усіх, кому відома будь-яка інформація про смерть чоловіка просять телефонувати на лінію 102. Анонімність гарантують. 

У Львові двірник виявила тіло мертвого чоловіка, загорнуте у ковдру та у поліетиленові мішки. Опубліковані фото (ФОТО) (фото) - фото 1У Львові двірник виявила тіло мертвого чоловіка, загорнуте у ковдру та у поліетиленові мішки. Опубліковані фото (ФОТО) (фото) - фото 1У Львові двірник виявила тіло мертвого чоловіка, загорнуте у ковдру та у поліетиленові мішки. Опубліковані фото (ФОТО) (фото) - фото 1У Львові двірник виявила тіло мертвого чоловіка, загорнуте у ковдру та у поліетиленові мішки. Опубліковані фото (ФОТО) (фото) - фото 1У Львові двірник виявила тіло мертвого чоловіка, загорнуте у ковдру та у поліетиленові мішки. Опубліковані фото (ФОТО) (фото) - фото 1

Фото: прес-служба ГУМВС України у Львівській області. 

Львів у новинах:

Львів переходить на економний режим опалення 

Львівська облрада купує детектор брехні для перевірки СБУ

Львів’яни готують акцію протесту проти смороду в місті 

Місце на мапі