Сьогодні у Львові буде ситуативно перекритий рух транспорту: деталі

Новина - Події - Сьогодні у Львові буде ситуативно перекритий рух транспорту: деталі

Новина - Події - Сьогодні у Львові буде ситуативно перекритий рух транспорту: деталі

Події
04 листопада 2015 10:05

Сьогодні, 4 листопада, Львів попрощається з трагічно загиблим на Сході України викладачем Володимиром Трушем. Заупокійна Літургія відбудеться у Церкві св. Анни (вулиця Городоцька, 32). Поховають Володимира Труша на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76.

Піша похоронна процесія пройде від Церкви св. Анни до головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка, де о 15.00 відбудеться прощання загиблого Героя України Володимира Труша з Університетом, в якому він навчався і працював.

У зв’язку з проходженням поминальної ходи для вшанування пам’яті бійця Володимира Труша, з 14.00 до 16.00 год. буде ситуативне перекриття руху транспорту за маршрутом: вул. Городоцька, 32 (церква св. Анни) – вул. Б. Лепкого – вул. Листопадового Чину – вул. Університетська – вул. Ю. Словацького – вул. П. Дорошенка – просп. Свободи – пл. Галицька – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. І. Мечникова.

Завтра, 5 листопада, поховають ще одного загиблого військового Віталія Кравченка (18 травня 1976-31 жовтня 2015). Похорон заступника командира 2 батальйону 53 механізованої бригади Віталія Кравченка відбудеться у Раві-Руській. 

Львів у новинах:

Обурені футбольні фани перекрили в’їзд до Львова

У грудні Львів прийматиме "Jazz Bez": програма

Львів переходить на економний режим опалення

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах