Обмін телефонами: Як шахраї  розводять  львів’ян

Обмін телефонами: Як шахраї "розводять" львів’ян

Фото взятоо з сайту xn--h1aeioci.xn--80asehdb

Будьте пильними, керуйтесь здоровим глуздом – зловмисники використовують у своїй "роботі" банківські платіжні термінали, інтернет-сайти, чати та інше. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції у Львівській області.

У Залізничний відділ поліції звернувся по допомогу 19-річний львів’янин. Хлопець розповів, що невідомий чоловік, з яким він познайомився у чаті одного з інтернет-сайтів, запропонував йому обмінятись телефонами. За словами заявника, він погодився обміняти свій телефон "Samsung Galaxy" на "Iphone 4S".

Свій телефон львівянин відправив поштою, проте взамін нічого не отримав. Спроби зв’язатись з чоловіком, котрий повинен був вислати йому свій телефон, були марними. Збитки заявник оцінив у 2600 гривень.

Наразі вирішується питання про правову кваліфікацію цієї події згідно норм Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії.

Правоохоронці застерігають усіх громадян: шахраї постійно вигадують нові схеми, за допомогою яких видурюють у довірливих людей гроші та різні цінні речі. Часто зловмисники використовують у своїй "роботі" банківські платіжні термінали, інтернет-сайти, чати та інше. Будьте пильними, керуйтесь здоровим глуздом, не перераховуйте кошти, не передавайте особисті речі незнайомим або малознайомим людям. Будьте обачними.

Львів у новинах:

Як змінити площу Святого Теодора у Львові: думки мешканців та експертів

Львівський супертрамвай вже красується на вулицях Києва (фото)

Львову обіцяють 600 нових трамваїв, тролейбусів і автобусів