Нова пошта  запускає міжнародну доставку

"Нова пошта" запускає міжнародну доставку

Сьогодні логістична компанія "Нова пошта" оголосила про запуск послуги міжнародної доставки. Послуга дасть клієнтам можливість відправити посилку більш ніж в 200 країн світу, а також замовити товари із зарубіжних інтернет-магазинів, передає кореспондент AIN.UA. Про це сьогодні на прес-конференції повідомили співзасновники і власники компанії В'ячеслав Клімов і Володимир Поберешнюк.

Послуга доступна клієнтам "Нової пошти" в Києві починаючи з сьогоднішнього дня в будь-якому з 280 відділень компанії в Києві. Доставку здійснюватимуть за фіксованими тарифами. Імпортні товари ціною до 150 євро будуть оформлятися на кордоні без мита.

Спочатку сервіс буде доступний тільки в столиці, в березні можливість відправляти і отримувати посилки з-за кордону отримають жителі українських міст-мільйонників. І тільки до осені 2016 року - послуга буде запущена по всій Україні.

Приміром, відправка посилки вагою в 2 кг в Європу обійдеться мінімум в $ 34, а документи вагою до 0,5 кг - від $ 18. Докладний прайс є на сайті компанії.

np1

Сервіс доступний у двох варіантах: доставка за 3 і за 7 днів. Заповнити всі необхідні для відправки документи можна в онлайні, після чого користувачеві залишиться лише віднести посилку на відділення або відправити кур'єром.

Міжнародна доставка здійснюється під новим брендом Nova Poshta International, з яким компанія в 2014 році вийшла на ринки Грузії та Молдови. Тепер компанія вирішила запустити його і в Україні. Очолює дочірню компанію Тимур Коган.

Також "Нова пошта" тестує доставки безпосередньо з інтернет-магазинів США і Китаю, в компанії не говорять про конкретні магазинах, але швидше за все, мається на увазі Alibaba і Amazon. Як повідомив AIN.UA Тимур Коган, доставка із зарубіжних інтернет-магазинів запуститься вже в грудні 2015 року, відразу по всій Україні. Сервіс буде здійснюватися в режимі онлайн на спеціальному сайті Nova Poshta Shopper. Тут можна буде оформити замовлення, відстежити його доставку на всіх етапах, а також виконати інші дії.

Завдяки запуску міжнародної доставки, в "Новій пошті" сподіваються подвоїти даний сегмент ринку в Україні за 3-4 роки і зайняти близько 20% ринку міжнародних відправлень. Для цього компанія відкрила спеціальні хаби в Україні, Чехії, Празі, також на етапі запуску хаби в Польщі, а в планах - відкрити хаби в США та Китаї.

У новий напрямок, за словами соосновтеля "Нової пошти" В'ячеслава Климова, компанія інвестувала кілька мільйонів доларів власних коштів і має намір продовжувати вкладати кошти. Клімов не виключає, що компанія може залучати сторонніх інвесторів до проекту.

Раніше "Нова пошта" запустила послугу в тестовому режимі разом з інтернет-магазином Lamoda.ua. До кінця року оператор пообіцяв запустити доставку і з інших інтернет-магазинів Європи. Чи буде "Нова пошта" доставляти посилки з Азії та Америки, в компанії не повідомляють. Втім, раніше "Нова пошта" заявляла, що до кінця 2016 року планує зайняти 50% українського ринку міжнародних доставок.

Уряд затвердив порядок перенесення робочих днів у 2016 році

О тарифах: в Украине стартовали продажи пакетов Vodafone

Сьогодні в центрі Львова встановлять "розумні " світлофори: що це таке