Львів янки відправили караван з варениками бійцям АТО (фото)

Львів'янки відправили караван з варениками бійцям АТО (фото)

фото: Народна Самооборона

ГФ "Народна Самооборона" відправила на Схід черговий караван з допомогою. Про це Львівському порталуповідомили у прес-службі формування.

unnamed (1)

Як зазначають "самооборонівці", це вже 18-та поїздка волонтерів у сектор А до львівських військових, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході країни.

unnamed (4)

Зі Львова у зону бойових дій відправили 20-тонну фуру із запчастинами для військової техніки й інструментами, продуктами харчування, засобами гігієни, водою, буржуйками, медикаментами, теплим одягом та білизною, і звичайно дитячі малюночки та амулети. Також уже доброю традицією стало передавати солдатам вареники. Цього разу господині Львівщині приготували їх 4 тонн.

unnamed (5)

"Ми повинні підтримувати бійців якщо хочемо жити вільно на рідній землі.  На жаль, зараз, нам волонтерам, стало неабияк важко збирати допомогу для солдат. Втім, варто пам’ятати – війна на Сході досі триває. Ми повинні триматися разом, допомагати один одному, бо лише так нам вдасться здолати ворога", – каже керівник "Народної Самооборони" Львівщини Валерій Веремчук.

unnamed (2)

Фото: Народна Самооборона

Львів у новинах:

В суботу у Львові буде перекритий рух на деяких вулицях: деталі 

Чому львів'янам не рекомендують купувати житло в новобудовах

У Львові відкривають стоматологічний кабінет для соціально незахищених груп населення