Штормове попередження: у Львові чекають на буревій

Штормове попередження: у Львові чекають на буревій

Фото взято з сайту 15minut.org

У зв’язку з впливом активного циклону, що утворився над Великою Британією та швидко зміщується через центральну Європу в східному напрямку через Польщу, Білорусь та північні області України, а також внаслідок проходження активних атмосферних фронтів, пов’язаних з цим циклоном, на Львівщині вдень 13 грудня та вночі та вранці 14 грудня очікуються несприятливі погодні умови, інформує Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Вдень 13 та вночі 14 грудня опади (від помірних до невеликих) переважно у вигляді мокрого снігу та снігу (вдень 13 грудня місцями з дощем). На дорогах ожеледиця. Температура повітря вдень 13 грудня 1 – 6 тепла, 14 грудня впродовж доби від 3 морозу до 2 тепла.

13 грудня вітер південно-західний вночі 7 – 12 м/с, вдень 9 – 14 м/с, пориви 17 – 22 м/с. 14 грудня вітер північно-західний вночі та вранці 9 – 14 м/с, пориви 17 – 22 м/с, вдень                 7 – 12 м/с.

В другій половині дня 13 грудня та вночі і вранці 14 грудня місцями пориви вітру 25 м/с. Можливе утворення нестійкого снігового покриву.

Львів у новинах:

У Львові відкривається Фабрика Святого Миколая: як долучитися

12 ялинок та конкурс льодових фігур: що цікавого влаштують у Львові на Новий рік

Батярський, духовний, богемний: 10 варіантів Нового року у Львові