Що львів’яни шукають в інтернеті: ТОП новорічних запитів-2016

Що львів’яни шукають в інтернеті: ТОП новорічних запитів-2016

Фото взято з сайту www.sutki.net

Яндекс проаналізував запити мешканців Львівщини про Новий рік. З’ясувалося, що цікавитися святом вони починають ще у жовтні, а за два перші тижні грудня задають про нього уже біля 60 тисяч запитів. Цікаво, що у Західній Україні одночасно починають готуватися ще й до Різдва, повідомили VG Львів у прес-службі Яндекс.

Кожен четвертий запит на цю тему стосується святкового частування. Серед них трапляються запитання про те, як незвично подати улюблені страви, приміром [салат шуба в рулете], приготувати вдома делікатеси з доступних продуктів, як от [красная рыба из толстолобика], або "фірмові" десерти – [київський торт як у магазині рецепт]. Є запити на кшталт [диетические рецепты на новый год] чи [вегетарианские новогодние блюда], але таких зовсім мало.

Цього року в усіх регіонах України у рейтингу найпопулярніших новорічних страв лідирують салати – серед усього меню їх різновидів найбільше. Львівщина – не виняток, причому часто користувачі уточнюють: "небанальні", "цікаві" тощо. Також запитують про приготування конкретних страв, приміром [салат мавпа].

Топ-5 рецептів, які шукають львів’яни напередодні свята:
1. Салат "Олів’є"
2. Домашня ковбаса
3. Запечена картопля
4. Печінковий торт
5. Салат "Мімоза"

Кожен десятий запит на тему свят від мешканців Львівської області, як і від жителів інших регіонів, – про сценарії та конкурси: приміром, [сценарий на корпоратив только не боулинг] або [новогодний бал для выпускника]. Ще приблизно стільки ж запитують про музику та святкові картинки – [намалювати пісню у лісі лісі темному].

Трохи менше цікавляться тим, що одягти і який зробити макіяж, щоб сподобатися вогняній Мавпі, а також що подарувати родичам і друзям. Цікаво, що на Львівщині, як і в інших регіонах, найбільше щастить хлопцям і мамам – подарунки для них шукають найчастіше. Далі за кількістю запитів ідуть вірші та побажання, тематичне кіно і телепередачі, святковий декор, гороскопи та запитання про те, як правильно загадати бажання, а також про інше навколоноворічне – наприклад, [смотреть как празднуют новый год в букингемском дворце].

Деякі запити користувачі задають у формі запитань, от як [31 декабря что за праздник]. Найпопулярнішими запитаннями на святкову тематику у Львівській області є такі:
[як зробити сніжинку з паперу]
[як загадати бажання на новий рік]
[що приготувати на новий рік]

А ще мешканців Львівської області, як і жителів решти України, цікавлять прогнози на майбутній рік. Примітно, що запитів на кшталт [каким будет 2016 год для украины предсказания астрологов экстрасенсов] значно більше, ніж типу [що чекає україну в 2016 році на думку експертів]. Особливо людей хвилюють фінанси: [правда ли что в 2016 году отменят пенсии] або [какой курс доллара будет в 2016 году в украине], але трапляються й звичайні побутові речі – наприклад, [прогноз погоди на наступний рік], [какой цвет волос в моде в 2016 году фото].

А ось які кумедні та просто цікаві запити задали Яндексу львів’яни про Новий рік і Різдво:
[коли по справжньому наступить новий рік число]
[де купити мандаринки новий рік]
[своїми руками новый год]
[надзвичайна промова на тему різдво]
[топ фильмов напоминающих новый год]
[як випросити в мами шоби відпустила на новий рік]
[смс привітання з різдвом христовим смішні]

Львів у новинах:

Нові дороги, сквери, велодоріжки: як змінився Львів у 2015 році (фото)

У Львові відкрили великий тренажерний майданчик під відкритим небом (фоторепортаж)

Як пройшла перша поїздка різдвяним ретро-поїздом у Львові (фоторепортаж)