У львівському сквері завершили скейт-парк: є де відпочити з дітьми (фото)

У львівському сквері завершили скейт-парк: є де відпочити з дітьми (фото)

фото: Олександра Шутюка

 25 грудня закінчили роботи зі встановлення фігур для скейт-парку, що на вул. Богдана Хмельницького. Подбали і про заходи безпеки для дітей – довкола парку встановили захисну сітку та стенди з правилами безпеки. Про це повідомляють у прес-службі ЛМР.

Скейт-парк є частиною скверу. Тут, на ділянці від вул. Грінченка до вул. Липинського, облаштували громадський простір, протяжністю понад 400 м, де повністю перепланували головну алею, додали відпочинко-прогулянкову зону, лавочки, місця для вигулу собак, облаштували велодоріжку та освітлення.

Окрім цього, для шумоізоляції вздовж вулиці висадили платани, барбариси, пухироплідники та терени.

Як зазначають у міському департаменті розвитку, роботи з благоустрою в сквері продовжуватимуть і наступного року: навесні тут висаджуватимуть траву й підрізатимуть дерева.

Мешканці міста та майбутні відвідувачі скейт-парку самі обрали ідею облаштування такого громадського простору через експрес-опитування та обговорення в мережі. У процесі реалізації проекту брали участь львівські спортсмени, які контролювали якість створення фігур для скейт-парку.

Користуватися майданчиком зможуть діти до 16 років тільки під наглядом дорослих. Працюватиме  скейт-парк  з 8:00 до 22:00.

Львів у новинах:

Через аномальне тепло у Львові зацвіли дерева

В новому році Львову обіцяють 60 нових автобусів

Стіни на вулицях Львова розписують віршами про війну (фото)

Скейт-парк облаштували тут