На Львівщині  викрили  групу шахраїв, які підробляли лотерейні квитки

На Львівщині "викрили" групу шахраїв, які підробляли лотерейні квитки

фото з сайту lifeglobe.net

Як повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції, зловмисники за рік привласнили 2 млн грн, отримуючи кошти за підробленими лотерейними білетами в різних регіонах України.

"Учасники групи підробляли виграшні державні лотерейні білети. Гроші одержували як у бухгалтерії товариства, так і через термінали. До складу злочинного угрупування входили працівники товариства та мешканці Львівської області. Всім особам оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень", – йдеться в повідомленні.

Група складалась з 9-х осіб: організатор – регіональний менеджер-консультант державних лотерей, три бухгалтери цього ж товариства та ще 5 мешканців області.

Очільник злочинної групи займалась збором виграшних лотерейних білетів, однак не проводила їх через термінали та не відображала виграші у спеціальній програмі. Для подвійного одержання виграшу залучила свого співмешканця та ще двох осіб. Зазначені особи виготовляли дублікати білетів лотереї.

Процес отримання грошей проходив у два етапи. На першому етапі двоє громадян за оригінальними білетами у бухгалтеріях регіональних представництв отримували свій виграш. Одночасно "підключались" бухгалтери, які вписували дані підставних переможців. Відомості про виграш вони не вносили у спеціалізовану базу.

Під час другого етапу за виготовленими копіями виграшних білетів співмешканець та двоє учасників групи отримували повторні виплати через термінали на торгових точках оператора державної лотереї,розповіли правоохоронці.

Злочинне угрупування діяло на території Львівської, Рівненської, Тернопільської та Закарпатської областей і впродовж 2014 року привласнило майже 2 мільйони гривень. Це підтверджується судово-бухгалтерською експертизою. Також встановлено, що за одержані кошти організатор придбала у Львові квартиру.

Зараз всім учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні цілої низки кримінальних правопорушень. Організатору та трьом членам злочинної групи було обрано міру запобіжного заходу у вигляді арешту з можливістю внесення застави у 600 тисяч гривень, яку сплатили фігуранти справи.

Відносно двох бухгалтерів матеріали кримінального провадження вже направлено до суду.

Львів у новинах:

У Львові п’яна дівчина розтрощила свій Nissan та сховалась у ресторані (фото)

На Львівщині змінять правила перетину кордону з Польщею для автомобілів 

У Львові патрульні затримали нетверезого священика за кермом