На Львівщині змінять правила перетину кордону  з Польщею для автомобілів

На Львівщині змінять правила перетину кордону з Польщею для автомобілів

Із 16 січня у пунктах пропуску "Рава-Руська" та "Краківець" на Львівщині стартує експеримент – впродовж 6 днів (до 21 січня) смуги руху для легкових транспортних засобів української та іноземної реєстрації будуть розмежовані.

Прикордонники спостерігатимуть чи зменшаться при цьому черги, час оформлення тих, хто подорожує, чи вдасться пришвидшити пропускні операції, повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

Якщо результати будуть позитивні, такі новації можуть запровадити й на інших пунктах пропуску. Основна мета цього експерименту – це зменшення черг перед пунктами пропуску та створення комфортних умов для всіх учасників міжнародного руху.

Як зазначено в повідомленні, опісля проведення експерименту та за результатами опитування людей, які перетинають кордон, щодо доцільності розмежування смуг руху вирішуватимуть, чи запроваджувати ці заходи на постійній основі.

Нагадаємо, на кордоні з Польщею дуже часто утворюються величезні черги. Так, наприклад, 11 січня в чергах людям доводилося простоювати десятки годин.

Львів у новинах

Нове місце: у Львові відкрився "антикінотеатр" з кінопобаченнями, відеоіграми та вечірками

В Одесі вбили львів'янина, що приїхав на лікування (відео)

У Львові відбудеться турнір з паління люльки "Галицька Файка"

У Львові та області масові ДТП через негоду: є загиблі