Львів янину на замітку: з 1 лютого в Україні подорожчає мобільний зв язок

Львів'янину на замітку: з 1 лютого в Україні подорожчає мобільний зв'язок

Мобільні оператори активно переглядають тарифну політику, повідомляє finance.ua.

З 1 лютого подорожчають послуги мобільного зв'язку та інтернету в деяких пакетах МТС.

"Збільшилася собівартість послуг. Девальвація гривні - а обладнання ми купуємо за валюту, підвищення зборів за використання радіочастот, плати за електроенергію та інше – усе це веде до збільшення наших витрат", – роз'яснює причини підвищення цін начальник відділу зв'язків з громадськістю Vodafone Вікторія Рубан.

З 15 до 20 гривень подорожчає базова абонплата в тарифах лінійки "Смартфон 3G". У тарифі "Смартфон 3G Плюс" абонплата підніметься з 20 до 25 гривень на місяць. Дорожче стане і послуга "Рік без абонплат". Щоб її підключити, доведеться заплатити не 128, а 200 гривень. Підвищать ціни в МТС і на дзвінки до операторів-конкурентів. Вартість хвилини розмови буде коштувати 50 копійок замість 35.

Тарифи безпосередньо Vodafone залишаться незмінними.

Закінчують переглядати ціни на старі тарифні плани в компанії "Київстар". Тут подорожчає 15 архівних комерційних пропозицій, які досі залишалися незмінними.

"З 1 лютого в цих тарифах абонплата буде збільшена на 17 копійок – до3 гривень на день залежно від обсягу безкоштовних послуг. Ці зміни дозволять зберегти обсяги нетарифікованих послуг, які отримують клієнти, і високу якість сервісу", – веде мову провідний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю "Київстар" Ірина Леличенко.

У lifesell щодо зміни тарифів поки що мовчать, посилаючись на конфіденційність такої інформації.

Львів у новинах:

ТОП-11 найцікавіших ресторанів у Карпатах

Де і за скільки замовити доставку суші у Львові: огляд онлайн-закладів

Львів'янину на замітку: графік вихідних і святкових днів у 2016 році