Яким буде у Львові життя без ЖЕКів

Новина - Події - Яким буде у Львові життя без ЖЕКів

Новина - Події - Яким буде у Львові життя без ЖЕКів

Події
01 лютого 2016 13:43

"Стань господарем свого будинку" – така загальноміська кампанія стартує у Львові. У кожному районі міста організують спеціальні навчання, під час яких львів’ян поінформують про усі переваги ОСББ і про те, як правильно ним керувати.

"Запрошуємо всіх львів’ян телефонувати нам на "гарячу лінію" (032) 297-1000 і реєструватися. Ми будемо проводити навчання у всіх районах, залучаючи наших юристів, найкращих голів ОСББ, аби спільно визначити найкращий спосіб управління вашим будинком", – каже депутат Любов Давидович.

За її словами, першочергово тренінги проведуть у тих районах міста, мешканці яких подадуть найбільше заявок на участь у навчаннях. Варто не зволікати. Відповідно до законодавчих змін, до 1 липня усі будинки Львова мають обрати собі нового господарника, адже в Україні ліквідовують комунальні підприємства.

Пріоритет для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт буде надаватись тим будинкам, мешканці яких мають намір створити ОСББ.

Нагадаємо, з 1 липня 2015 року набрав чинності закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку". Він передбачає три форми управління багатоквартирним будинком. 

Львів у новинах:

Перший електробус вже на дорогах Львова (відео)

Дізнайся кому: перевізники Львова та області обмежать пільговий проїзд

У Парку культури з’явиться всесезонна гірка для тюбінгу

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах