Марина Порошенко запросила на каву переселенця з ДЦП, якого вигнали з ресторану у Львові (відео)

Марина Порошенко запросила на каву переселенця з ДЦП, якого вигнали з ресторану у Львові (відео)

Марина Порошенко. Фото з сайту http://edinstvennaya.ua

Дружина Президента України Марина Порошенко обурена випадком у ресторані Львова, у якому зневажливо поставились до людини з діагнозом ДЦП.

Нагадаємо, днями у Львові вибухнув скандал, який сколихнув усю країну, викликавши обурення у громадськості. Відомого переселенця з Донбасу Романа Кисляка з ДЦП вигнали зі львівського ресторану "Vapiano Lviv" за те, що він видався підозрілим. Заклад приніс свої вибачення Романові, але користувачі соцмереж поширили заклики не відвідувати цей ресторан через те, що той став місцем дискримінації людини з ДЦП.

Детальніше - У Львові чоловіка із ДЦП офіціант вигнав з ресторану

Перша леді записала звернення до українців, у якому висловила свою підтримку суспільному обуренню.

"Я цілком підтримую хвилю обурення українців щодо ситуації, яка сталася з хворим на ДЦП Романом Кисляком. Твердо переконана, що подібний вчинок стосовно людини з інвалідністю є щонайменше безбожністю. Адже рівноправне ставлення один до одного робить нас людьми та єдиним непереможним народом. І якщо хтось вважає, що має право на зверхність до людей з обмеженими можливостями, то хочу нагадати, що кожен з нас знаходиться від потенційної інвалідності на відстані аварії. Дорогий Романе, дякую тобі за твоє велике серце, наповнене добром, людяністю, вмінням прощати і допомагати іншим. А ще, буду рада зустрітися з тобою за філіжанкою кави", – сказала Марина Порошенко.

Читайте також Хлопець із ДЦП, якого вигнали з ресторану у Львові, прокоментував інцидент

Таксист із ДЦП якого вигнали з ресторану у Львові: "Я не хочу жити, бо я є тягарем" (відео)

Слова підтримки Дружини Президента України Марини Порошенко на адресу Рома Кисляк

Опубликовано Фонд Порошенка 10 февраля 2016 г.

zik.ua