У Львові встановлять 16 нових дитячих майданчиків: де саме

У Львові встановлять 16 нових дитячих майданчиків: де саме

фото з сайту fssd.org

17 лютого, на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту у Львові затвердили титульні списки по встановленню дитячо-спортивних майданчиків. У коментарі Tvoemisto.tv начальник управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер назвав 16 адрес, де планують облаштувати майданчики у найближчі три місяці.

"Ці 16 адрес, про які власне йдеться, були у титульному списку 2015 року, але їх минулоріч так і не збудували (у 2015-му під дитячі та спортивні майданчики облаштували 19 ділянок). Тому за логікою ми вирішили їх доробити.

Вже зараз 5 майданчиків перебувають у роботі. Із понеділка підрядник приступить до робіт над двома: на вулицях Патона та Тролейбусній. Ми поставили перед собою завдання дуже оперативно реалізувати ті 16 ділянок і додатково перед депутатським корпусом ініціювати, щоб була виділена додаткова сума грошей для реалізації інших ділянок. Для того, щоб побудувати майданчики за затвердженими 16-ма адресами, ми ставимо собі термін 3 місяці", – розповів начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

Будівництво дитячих та спортивних майданчиків затвердили за такими адресами:

1.      вул. І. Труша (парк);

2.      вул. Барвінських (РЛП "Знесіння");

3.      вул. Очаківська, 5;

4.      вул. Виговського, 9, 9-а, 11;

5.      вул. Городоцька, 148;

6.      6 вул. Патона, 27;

7.      вул. Голубця - вул. Ярова;

8.      вул. Тролейбусна, 2;

9.      вул.Погідна - вул.Сміла;

10.   вул. Каліча Гора, 11 (2);

11.   вул. Хоткевича, 20;

12.   вул. Наукова, 18;

13.   вул. Промислова, 31;

14.   вул. Садова, 13;

15.   вул. Біберовича, 9;

16.   16 вул. Тершаковців, 1.

"За всіма адресами майданчики не будуть ідентичні. Дитячі, зазвичай, типові, а от спортивні будуть відрізнятися: десь буде більше кілець для баскетболу, а десь – тренажерів для гімнастики тощо. Штучного покриття на майданчиках ми не облаштовуємо. Основна причина – це дорого", – додав Володимир Шнайдер.

Нагадаємо, загалом із міського бюджету розвитку Львова цьогоріч виділили на облаштування дитячо-спортивного простору виділили 1 млн. грн.

Львів у новинах:

Львів'ян почали штрафувати за незаконні субсидії 

Скільки у Львові коштує оренда квартир в лютому 

У Львові два дні буде перекритий рух на деяких вулицях