На Львівщині учасники блокади затримали 10 російських вантажівок

На Львівщині учасники блокади затримали 10 російських вантажівок

Через годину далекобійників відпустили - фури вирушили за маршрутом.

У понеділок біля села Гамаліївка у Львівській області (близько 20 км від обласного центру) активісти затримали десяток вантажівок з російськими номерами. Спочатку зупинили чотири фури, за ними звернути на узбіччя змусили ще шість водіїв, які йшли в тому ж напрямку. Всі фури, за словами очевидців, слідували з Російської Федерації в Європу, пише kp.ua.

На місце виїжджали співробітники Національної поліції, які забезпечували порядок і безпеку на дорозі. Правоохоронці спілкувалися і з водіями, і з активістами, заспокоюючи одних, і пояснюючи іншим, що їх дії в разі блокування транспорту можна розцінювати як порушення. Порушень вдалося не допустити.

Через годину-півтори всіх дальнобійників відпустили - вантажівки вишикувалися колоною і виїхали за кордон Львівської області в сторону Закарпаття.

На Закарпатті учасники Ведмежої блокади поки не виходять на траси - вважають, що це безглуздо з урахуванням того, що блокада кількох фур в області може дорого обійтися українським далекобійникам, які слідують через Росію до країн Азії.

Закарпатці запевняють, що блокувати рух на дорогах не будуть. Поки місцеві в роздумах про те, що робити далі - адже блокада не принесла очікуваного результату, а саме - остаточної заборони транзиту російських фур і російського бізнесу в Україні.

Львів у новинах:

У Львові водій взяв рекорд по вмісту алкоголю у крові

Начальника міграційної служби Львівщини відсторонили від роботи

Один з районів Львова хочуть перейменувати на Бандерівський