Коли львів янам очікувати стрибка цін на газ

Коли львів'янам очікувати стрибка цін на газ

фото з сайту economics.unian.ua

Голова Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк прогнозує з 1 квітня підвищення мінімального тарифу на газ для населення і теплокомуненерго на 53%, із 3 тисяч 600 гривень з ПДВ до 5 тисяч 500 гривень з ПДВ за тисячу кубометрів. Про це він повідомив журналістам на конференції Інституту Адама Сміта в Києві, пише УНІАН.

"Я думаю, що верхня ціна трохи впаде, відсотків до 10, а нижня зросте до 5 тисяч 500 гривень з ПДВ", – сказав Вовк.

Як відомо, мінімальний тариф на газ для населення встановлюється в опалювальний сезон для споживачів, які використовують газ для опалення, а також для підприємства ТКЕ, які надають послуги з централізованого теплопостачання.

За словами Вовка, при збільшенні мінімального тарифу на газ для ТКЕ до 5 тисяч 500 гривень за тисячу кубометрів, вартість централізованого опалення збільшиться в середньому на 80% на місяць.

Голова НКРЕКП нагадав, що соціальну ціну на газ встановлює Кабінет міністрів України і відповідно до підписаної раніше угоди з МВФ, до 1 квітня потрібно досягти 75% від вартості імпортного газу для населення і теплокомуненерго.

Як відомо, сьогодні українців "привітали" з весною підвищенням тарифів на електроенергію. 

Львів у новинах:

Львів'янину на замітку: відсьогодні електроенегія подорожчала на чверть

Львів'янину на замітку: що буде з мешканцями будинків, які не створили ОСББ 

Андрій Окунський: "За 15 хвилин ми підшукаємо для вас три найкращі варіанти житла у Львові."