На 8 Березня у напрямку Львова призначили 11 додаткових поїздів

фото з сайту www.5.ua

фото з сайту www.5.ua

Події
01 березня 2016 16:15

Для зручності пасажирів, які планують подорожі залізницею до свята 8 Березня, ПАТ "Укрзалізниця" призначило ще два додаткових поїзди. Вони курсуватимуть на популярних напрямках Київ – Львів та Одеса – Львів. Загалом на передсвяткові дати та на Міжнародний жіночий день уже призначено 11 додаткових поїздів, повідомили VG Львів у прес-службі Укрзалізниці.

Додатковий поїзд № 191/192 Київ – Львів здійснить рейси туди та зворотно 5 й 8 березня. З Києва відправлення поїзда о 08:18 та прибуття до Львова того ж дня о 16:30, зворотно зі Львова відправлення поїзда о 13:02 та прибуття до Києва того ж дня о 21:38. У складі поїзда курсуватимуть плацкартні, купейні та вагони класу люкс.

Додатковий поїзд № 228 Одеса – Львів відправиться з Одеси 4, 7 березня, зворотно зі Львова 5, 8 березня. З Одеси поїзд відправиться о 22:11 та прибуде до Львова наступного дня о 10:01. Зі Львова відправлення поїзда о 19:06 та прибуття до Одеси наступного дня о 06:38. У складі поїзда курсуватимуть плацкартні, купейні та вагони класу люкс.

Квитки на ці додаткові поїзди вже можна придбати на сайті booking.uz.gov.ua або в залізничних касах.

Раніше повідомлялося про призначення до 8 Березня 9 додаткових поїздів, з яких 6 – у західному напрямку та 3 – у південному.

Також пасажири можуть придбати квитки на додаткові рейси цілорічних поїздів № 136 Одеса – Чернівці, відправленням з Одеси 4, 6, 8 березня та зворотно з Чернівців 3, 5, 7, 9 березня. А поїзд № 774/781 Кременчук, Полтава – Київ здійснить рейси туди та зворотно 8 березня.

ПАТ "Укрзалізниця" аналізує попит пасажирів на перевезення до Міжнародного жіночого дня й відповідно до нього призначає додаткові поїзди на популярних маршрутах. 

Львів у новинах:

Львів'янину на замітку: що буде з мешканцями будинків, які не створили ОСББ

Львів'янину на замітку: відсьогодні електроенегія подорожчала на чверть

Коли львів'янам очікувати стрибка цін на газ

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах