У Львові раритетний трамвай розкрадають на запчастини

фото з сайту lviv.depo.ua

фото з сайту lviv.depo.ua

Події
18 березня 2016 09:25

Реставрація  старого трамваю Gotha T59E, на який збирали гроші всім миром призупинена на невизначений термін, про це пише Depo.Львів.

"Судячи з того, що розказують активісти, що займаються відновленням трамваю, новий керівник Львівелектротрансу Михайло Сидорович у боротьбі за зменшення видатків вирішив призупинити фінансування реставраційних робіт та участь працівників депо у них", - йдеться у дописі Алекса Шутюка. 

У Львові розкрадають раритетний трамвай - фото 1

За його словами, гроші на матеріали більше не виділяються, наказ попереднього директора про преміювання робітників, які понаднормово працювали над відновленням трамвая, скасовано.

У Львові розкрадають раритетний трамвай - фото 2

"Крім відновлення плафонів потрібно також зробити деякі кузовні роботи - дещо підрихтувати, підшпаклювати, начисто перефарбувати вагон, полагодити механізми відкривання дверей і вагон вже міг би вже возити екскурсії та заробляти гроші. Але - нове керівництво ЛЕТу це, вочевидь, не цікавить, тоді як рядові працівники депо, побоюючись гніву директора, не наважуються проявляти ініціативу, тож зараз вагон знову опинився у підвишеному стані", - йдеться у дописі.

За словами Шутюка, великий ризик такого становища - всі робочі деталі можуть непомітно піти на запчастини до інших вагонів.

У Львові розкрадають раритетний трамвай - фото 3

"Така доля вже спіткала лампочки задніх поворотників. Слідом можуть непомітно зникнути й інші деталі і понад річна робота з відновлення вагона піде псу під хвіст", - розповів він.

Також Шутюк непокоїться, що в пориві боротьби за оптимізацію видатків можуть продати на металобрухт іншу стару техніку, яку варто було б зберегти для майбутнього музею техніки.

У Львові розкрадають раритетний трамвай - фото 4

Львів у новинах:

Львів та Варшаву з'єднає "євроколія" та чотири нові пасажирські потяги

У Парку культури встановили всесезонну гірку для тюбінгу (фоторепортаж)

Поліція затримала всіх учасників захоплення спиртзаводу на Львівщині (відео)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах