Завтра у Львові на площі Музейній запрацює планетарій

Новина - Події - Завтра у Львові на площі Музейній запрацює планетарій

Новина - Події - Завтра у Львові на площі Музейній запрацює планетарій

Події
18 березня 2016 16:59

Львів’ян та гостей міста запрошують долучитись до акції "Година землі". Завтра, 19 березня о 20.00 у Львівській свічковій мануфактурі  (пл. Музейна, 1) на одну годину вимкнуть електричні прилади, таким чином висловлюючи турботу про майбутнє планети. Крім того, науковий співробітник Астрономічної обсерваторії ЛНУ імені Івана Франка Степан Апуневич здійснить незабутню "подорож" по зоряному небу.З 20.00 усім, хто приєднається до акції "Година Землі" на терасі Львівської свічкової мануфактури, пригостять запашним чаєм та запропонують поспостерігати за зорями та планетами у телескоп.

"Під кінець березня добре видно Венеру, Юпітер та Місяць. Будемо сподіватись на хорошу погоду, щоб подивитися на ці небесні тіла у телескоп", - розповів Степан Апуневич.

У разі якщо погода не сприятиме і буде велика хмарність, науковець обіцяє спроектувати зоряне небо у реальному часі за допомогою спеціальної програми. Тобто в будь якому випадку, зорі будуть!

Організатори заходу закликають львів’ян віддати свій голос за планету Земля – вимкнувши світло лише на одну годину. Львівська Свічкова мануфактура запрошує всіх громадян приєднатися в суботу до акції "Година Землі".

Зазначимо, Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, і перетворилась на всесвітню екологічну ініціативу.

Львів'ян запрошують долучитися до акції "Година Землі"

Якою у Львові буде погода на вихідні

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах