Львів'янину на замітку: скільки зараз коштують послуги репетиторів

фото з сайту  intelligence.in.ua

фото з сайту intelligence.in.ua

Події
12 квiтня 2016 11:28

Традиційно попит на репетиторство збільшується ближче до кінця навчального року. При цьому, в мережі величезна кількість різноманітних оголошень: від підготовки до ЗНО до навчальних університетських програм. Сервіс оголошень OLX вирішив дослідити послуги яких викладачів найбільш популярні, і яка вартість таких занять сьогодні,  повідомляє Львівський портал.


Яких репетиторів шукають найчастіше?


У розділі "Освіта та спорт" у Львівській області доступно близько 1 000 пропозицій, саме тут користувачі шукають та залишають оголошення з репетиторства. Найбільше пропозицій представлено у Львові – 83,5%. На Дрогобич, Стрий, Трускавець та Червоноград разом припадає близько 7,5%. Варто сказати, що кількість оголошень і пошукових запитів "репетитор" лише в березні 2016 року зросла на 5,6% по всій Україні. При цьому, найпопулярніший у Львівській області – "репетитор з англійської мови" (49,4% запитів). Серед найбільш затребуваних також наступні предмети: математика (33,7%), німецька мова (6,2%), хімія (3,5%), фізика (1,6%), українська та польська мови (1,6%).

репетитор


Яка середня ціна на послуги репетиторів у Львівській області?


Замовити послуги репетитора з української мови та літератури в середньому коштують 100 грн за академічну годину, тобто 90 хвилин. Послуги репетитора з історії України знаходяться в тому ж ціновому діапазоні – 75 гривень за годинне заняття. Сюди ж можна віднести й іноземні мови, наприклад, вартість послуг репетитора з англійської (до ЗНО) становить 110 грн/година. Втім, заняття з творчих предметів коштують трішки дешевше, у 50 гривень обійдеться годинний урок репетитора з гри на фортепіано. Як правило, вартість послуг репетитора залежить не стільки від предмета, скільки від досвіду викладача та міста. Заняття з англійської у Дрогобичі коштуватиме на 30% дешевше, ніж у Львові. Також заощадити можна, якщо користуватися послугами студентів. Заняття з репетитором для школярів коштуватиме близько 50 грн/година. Користувачі також пропонують послуги і в вузькоспеціалізованих напрямках. Наприклад, репетитор з петриківського розпису пропонує уроки від 50 гривень за годину.


Заняття по Skype


Якщо врахувати, що сьогодні готуватися до іспиту без комп’ютера значно складніше, такий формат має свої суттєві переваги. Онлайн-уроки давно популярні в Європі та США, адже відкривають нові можливості. По-перше, можна знайти викладачів з тих дисциплін, яких не має в рідному місті. А по-друге, знизити витрати на поїздки і відповідно заощадити на навчанні. Вартість подібних занять залежить також від специфіки предмета та рівня викладача. Ціна заняття з репетитором з німецької по Skype складе 50 гривень за годину. В той час як репетитор з англійської коштуватиме близько 25 гривень за півтори години заняття.

Львів у новинах:

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

Стало відомо коли львівським пільговикам обмежать поїздки в маршрутках

На вихідних у Львові стартує авто-ретро ярмарок (фото)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах