У школах Львова з’являться англомовні табори для школярів: де та коли

У школах Львова з’являться англомовні табори для школярів: де та коли

Цьогоріч у Львові впродовж трьох тижнів школярі матимуть нагоду покращити свої знання із англійської мови безпосередньо у носіїв мов. Так, у місті діятимуть шість мовних шкіл, серед них і Go Global. Світлана Матис, методист у навчально-методичному центрі освіти міста Львова розповіла у коментарі Tvoemisto.tv при яких школах діятимуть мовні табори, як у них потрапити та вартість навчання.

За словами Світлани Матис, місто цьогоріч вперше долучилось до програми літніх мовних таборів Go Global, їх буде у місті два. Також у Львові передбачено ще чотири мовних табори. Всі вони розраховані  для школярів 4-6 класів, тобто 10 -13 років. Долучитись до табору може кожен, а саме навчання є безкоштовним.

"Єдине батькам доведеться сплатити за дворазове харчування дітей. Адже школярі перебуватимуть на навчанні із 9:30 до 15:30 год. У всіх таборах ціна за обід повинна бути однаковою, ми встановили, що ціна не повинна перевищувати 30 гривень", - розповідає Світлана Матис.

Мовні табори діятимуть у всіх районах міста. Викладатимуть у них п’ять мов: англійську, французьку, німецьку, іспанську та польську.

За словами Світлани Матис, дитина сама може вибрати, яку мову буде вивчати, для цього потрібно своє бажання вказати у заявці.

Зокрема, англомовні табори діятимуть:

  • У Середній загальноосвітній школі № 65 (Залізничний район)
  • У школі-гімназії міжнародних відносин ім. В. Стуса (Франківський район)
  • У львівській гімназії "Престиж" (Шевченківський район)
  • У НВК школа- гімназія "Галицька" (Галицький район)
  • У Середні школі "Лідер" (Личаківський район)
  • НВК школі-садок "Софія" (Сихівський район)

У двох з них (школі-гімназії міжнародних відносин ім. В. Стуса та НВК школа- гімназія "Галицька") діятимуть табори Go Global, тобто навчання викладатимуть носії мов.

"Ми вже маємо двох американців, які погодились проводити навчання. Проте, шукаємо ще, щоб задіяти більше шкіл", - пояснює Світлана Матис.

Для того щоб податись на мовний табір необхідно заповнити заявку для участі, яку повинна розмістити на сайті кожна школа.

Львів у новинах:

Зростання тарифів і зарплат: що зміниться для львів'ян з 1 травня

Два райони Львова залишилися без гарячої води

У Львові потужна ДТП: зіткнулись три автівки і маршрутка