Реконструкція скверу святого Юра у Львові: дорогу проклали, а лад навести  забули

Реконструкція скверу святого Юра у Львові: дорогу проклали, а лад навести "забули"

Минув уже рік від початку робіт у сквері Св. Юра у Львові з облаштуванням дороги. Здавалося, робітники мали б нарешті усе довести до ладу, однак вони ще досі цього не зробили.

У Львівській міськраді заявляють, що поки не мають права проводити жодних капітальних робіт у сквері Св. Юра через відкриті судові справи. Та не було жодного слова про те, що не можна довести до ладу територію навколо скверу. А недопрацювання видно неозброєним оком: необлаштовані тротуари під стінами Львівської політехніки, пісок і щебінь з яких розноситься по новій дорозі, невпорядковані доріжки через сквер. Та найбільше вражає пішохідний перехід. Таке враження, що його малювали поспіхом та ще й із закритими очима, адже пофарбували білою фарбою навіть бордюр.

Раніше заступник директора ЛКП "Львівавтодор" Євген Калитич заявляв, що перед Великоднем львівські комунальники наведуть лад на площі та у сквері Святого Юра. Вони вирівняють територію, приберуть її від сміття та насадять квітів. З фотографій, які ІА ZIK надіслали читачі, видно, що територію на початку скверу так до кінця і не вирівняли – на місті, де б мала починатися доріжка, суцільні нерівності.

Нагадаємо, у травні минулого року площу Святого Юра закрили на ремонт. 29 липня на площі відкрили пам’ятник митрополиту Андрею Шептицькому, однак облаштування дороги до того часу не закінчили.

Реконструкція площі передбачала зрізання кількох дерев у сквері. Через протести захисників дерев тривалий час у сквері Святого Юра та на площі поруч не проводили жодних робіт, але 12 листопада там знову почали зрізати дерева.

Після цього активісти і місцеві мешканці відновили переговори із міською радою і підписали мирову угоду з мерією.

Наприкінці грудня роботи з облаштування дороги на пл. Св. Юра у Львові завершили.

27 квітня, у Львові приватному транспорту дозволили курсувати дорогою через сквер Св. Юра, якою раніше їздили лише тролейбуси і маршрутки.

Львів у новинах:

Дізнайся: чому у травні не буде гарячої води і збільшиться плата за газ 

Львівський програміст запропонував свої послуги в обмін на їжу 

Батькам на замітку: які категорій дітей зможуть влітку безкоштовно відпочити