У Львові влаштували флешмоб на підтримку ЛГБТ (відео)

У Львові влаштували флешмоб на підтримку ЛГБТ (відео)

До Міжнародного дня з протидії гомофобії та трансфобії, який відзначають щорічно 17 травня, львівські активісти провели на площі Ринок флешмоб на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Як розповіли 032.ua організатори, під час флешмобу активісти та активістки у креативний спосіб сформували ЛГБТ-прапор, поруч з яким, розгорнули символіку на підтримку трансгендерних та гендерно-некомфорних людей України.

За словами організаторів, флешмоб було проведено з метою привернути увагу до проблем стигми та дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Також в такий спосіб активісти намагалися заявити про власну присутність та реалізувати право на видимість у публічному просторі міста.

“Флешмоб на підтримку ЛГБТ-спільноти важливий в контексті нещодавно зірваного ультраправими угрупуваннями Фестивалю Рівності, який відбувався 19 березня цього року”, - зазначили організатори.

Нагадаємо, що 19 березня у Львові зірвали конференцію представників ЛГБТ-спільноти: у поліції відкрили кримінальне провадження. 

Львів у новинах:

Батькам на замітку: які категорій дітей зможуть влітку безкоштовно відпочити

Львів’янину на замітку: в мережі запустили сервіс зміни реєстраційних даних для підприємців

ТОП-10 найдешевших хостелів Львова