Львів потопає у смітті: містян закликають викидати менше відходів

Львів потопає у смітті: містян закликають викидати менше відходів

Станом на 1 червня Грибовицьке сміттєзвалище залишається закритим. У зв’язку із цим у місті виникла проблема із вивезенням сміття, адже його доводиться транспортувати за межі Львова. Tvoemisto.tv запитало у компаній, які цим займаються, як наразі вдається контролювати ситуацію і що робити львів’янам, щоб Місто Лева не занурилося у сміття.

"Наразі нашій компанії не вдається здійснювати вивіз сміття зі Львова в повному обсязі через обставини, які склалися. Ми фізично не встигаємо забезпечити вивіз з усієї території міста. Тому просимо львів’ян, за можливості, відсортувати сміття і притримати удома те, що не має запаху і може зачекати. Ми намагаємося забирати сміття скрізь, але наразі це відбувається із затримкою",  – повідомив Tvoemisto.tv  Юрій Демцьо, керівник відділу корпоративних клієнтів компанії "АВЕ-Львів".

Директор ЛКП "Львівспецкомунтранс", у своє чергу, запевнив, що їх підприємству вдається проводити збір сміття. "Наші клієнти не скаржаться, нам вдається вивозити сміття у повному обсязі. Є велике прохання до львів’ян, врахувати важку працю наших водіїв і більше сортувати сміття, щоб воно менше накопичувалося і щоб його легше було транспортувати", – додав Тарас Стефанишин.

Нагадаємо, Юрій Демцьо розповів, що нині вони співпрацюють із головою ЛОДА, який організував вивіз сміття за межі Львова, зокрема,  до Мостиського сміттєзвалища та у Самбір. Але вже і на цих об’єктах починають відмовляти приймати сміття через його великі об’єми. За словами керівника, Грибовицьке сміттєзвалище має велику територію, й в принципі, працівники компанії могли б і далі вивантажувати відходи у місце, де не проводять пошукові роботи. Але поки що воно перекрите мешканцями міста, які  не  дозволяють в’їзд жодної спецтехніки.

Учора на сміттєзвалищі знайшли тіла трьох рятувальників. А сьогодні продовжують пошуки працівника комунального підприємства.

Львів у новинах:

Рятувальна операція на Грибовицькому сміттєзвалищі: хроніка подій (фото,відео)

Отримай відповідь: кому з львів'ян прийдуть перерахунки за газ

Ексклюзивно для львів’ян: водійські права відтепер можна замінити онлайн