У центрі Львова встановлять ще 200 камер спостереження: де саме

У центрі Львова встановлять ще 200 камер спостереження: де саме

Зараз до "ситуативного центру" у Львові підключено понад 110 камер спостереження. Про це Tvoemisto.tv повідомив начальник ЛКП "Муніципальна дружина" Юрій Діль.

"Сервер, яким ми користуємося разом із поліцією, вже є перенавантажений. Тож ми оголосили тендер на встановлення нового сервера. Наприкінці червня плануємо ще додатково підключити 200 камер. У першу чергу їх ставитимуть на комунальних об’єктах, адміністраціях, лікарнях, перехрестях", – сказав Юрій Діль.

За його словами, наявність "ситуативного центру" та збільшення кількості камер спостережень у рази покращує рівень безпеки у Львові.

Микола Хмілярчук, директор готелю "Асторія" зазначив, що до них частіше стали звертатись з проханням надати записи із зовнішніх камер, щоб знайти винних у правопорушеннях. 

У Львові працюють над створенням єдиної мережі з камер відеоспостереження, куди ввійдуть камери поліції, Львівавтодору та Служби безпеки України. Львів’янам пропонують долучитися, приєднавши свої камери спостереження з будинків та іншої нерухомості до єдиної мережі.

До 2020 року у Львові заплановано встановити 1500 камер. 

Львів у новинах:

Через аварію у Львові не курсують трамваї: які саме 

У Львові демонтують літні майданчики ресторанів: де саме 

Сьогодні у Львові синоптики прогнозують дощі та грози