У Львові проведуть додаткову сесію ЗНО: як подати заявку

Новина - Події - У Львові проведуть додаткову сесію ЗНО: як подати заявку

Новина - Події - У Львові проведуть додаткову сесію ЗНО: як подати заявку

Події
06 червня 2016 14:28

З 2 до 9 липня 2016 року буде проведена повторна додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Додаткове тестування відбудеться у п’яти містах України, зокрема і у Львові.

Участь у повторній додатковій сесії можуть узяти випускники 2016 року, які були зареєстровані для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, але не змогли пройти тестування з відповідних навчальних предметів під час основної та додаткової сесій.

Повторну додаткову сесію буде проведено з наступних предметів: українська мова і література, математика, історія України, російська мова, іспанська, англійська, німецька, французька мова, біологія та фізика.

Для участі у повторній додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання особам необхідно до 21 червня 2016 року звернутися до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з відповідною заявою в паперовому або електронному вигляді. У заяві необхідно зазначити бажання проходити тестування під час повторної додаткової сесії, а також вказати місто: Дніпро, Київ, Львів, Харків чи Херсон – на вибір учасника, де випускник хоче проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час повторної додаткової сесії.

До заяви слід додати копію сторінок паспорта громадянина України особи, яка реєструється, або одного з батьків (опікунів), де вказано відомості про реєстрацію місця проживання.

Графік проведення повторної сесії буде сформовано після надходження заяв від осіб, які проживають в Автономній Республіці Крим, м. Севастополі або переселилися з них, і оприлюднено до 25 червня 2016 року.

Запрошення-перепустки з адресами пунктів проведення повторної додаткової сесії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 29 червня 2016 року.

Результати повторної додаткової сесії зовнішнього оцінювання будуть оприлюднені до 16 липня 2016 року.

Процедуру проведення повторної додаткової сесії врегульовано наказом Міністерства освіти і науки від 3 червня 2016 року № 610 "Про проведення в 2016 році повторної додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для окремих осіб, які проживають в Автономній Республіці Крим, м. Севастополь або переселилися з них".

Джерело: tvoemisto.tv. 

Львів у новинах: 

У Львові шукають батьків загубленого 5-річного хлопчика (фото)

У Львові пройшов жіночий велопарад "Богиня на велосипеді" (фоторепортаж)

"Океан Ельзи" виступить у Львові в рамках світового турне: скільки коштують квитки (фото, відео)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах