У Львові хлопчика не прийняли до школи через те, що він не зумів намалювати людину

У Львові хлопчика не прийняли до школи через те, що він не зумів намалювати людину

6,5-річного Івасика не прийняли у львівську школу. В звичайну середню загальноосвітню школу мікрорайону номер 2. Правда, спеціалізовану з поглибленим вивченням англійської. Але без статусу гімназії. Іванко не пройшов "діагностику готовності до школи" – так називалося тестування чи співбесіда, чи як то правильно назвати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Вікторія Балицька, мати 6-річного хлопчика, який просто розгубився на так званій діагностиці і не зміг намалювати людину, бо злякався.

Як стверджує мати хлопчика, дитина ходить на малювання, малює чудові, як для дитини, картини. А з завданням не справився, бо просто "боявся, що малюнок не сподобається трьом тітонькам, а до слова "сніг" назвав лише означення білий. Як потім пояснив татові "Я хотів сказати що це крижана вода але боявся, що мені не повірять"….

"Він ще не ходив до школи, а вона вже породила в його дитячій душі страх!", – обурюється мати дитини.

У школі так і не змогли дати вичерпану відповідь на запитання, чому Івасика не взяли до школи.

"Ці тести то моральні тортури над дітьми! Джерело розвитку комплексів та заниженої самооцінки. Дитина переживає і розуміє, що вона якась не така. Наскільки мені відомо ці тестування чи діагностики не передбачені законодавством. Мені здається, що порушено наші конституційні права.
У школу подали заяви 150 дітей, а місць є 120. Тобто 30 дітей з великою ймовірністю отримали психотравми бо в нас бракує місць у школах", – написала Вікторія Балицька.

 

Львів у новинах:

На Львівщині "працівники банку" масово обманюють людей

Львів’яни зможуть подорожувати до Ужгорода чи Києва на вагоні-автомобілевозі 

Е-квиток у Львові: коли чекати та якою буде система