У Львові хочуть, щоб ветерани АТО замінили контролерів в трамваях

У Львові хочуть, щоб ветерани АТО замінили контролерів в трамваях

З 25 травня у львівських трамваях скасували службу контролю за пасажирами, що їздять без квитка. Хто нині перевіряє громадян, як відповідне рішення вплинуло на виручку ЛКМП "Львівелектротранс", а також про те, чому у підприємство будуть набирати військових, що відслужили в АТО дізналось Tvoemisto.tv


Хто нині здійснює контроль за пасажирами?

За словами Михайла Сидоровича, директора ЛКМП "Львівелектротранс" сьогодні контроль за пасажирами без квитка здійснюють керівники маршрутів та працівники-добровольці.

"Цей контроль є добровільним і здійснює його різна кількість людей щодня. Буває 7-8, буває 10 осіб. Я думаю, до кінця місяця уже точно буде сформована структура, яка називатиметься Служба безпеки підприємства, яка функціонуватиме в частині Служби фінансової безпеки. Саме вона опікуватиметься  і безквитковими пасажирами", - розповів Михайло Сидорович


Львів’ян запрошують долучитися

За словами директора підприємства, згодом "Львівектротранс" оголосить конкурс для людей, котрі прагнуть стати новими контролерами. У рамках конкурсу, зокрема, будуть проводити співбесіду із людьми.

 "Це повинні бути толерантні та виховані  особи, оскільки вони працюватимуть з людьми. Ми дуже ретельно підбиратимемо майбутніх працівників. Я не виключаю, що ними можуть стати колишні військові, що відслужили в АТО. Я думаю, що вони є принциповими із загостренним почуттям справедливості. А саме таких ми й потребуємо",  - роз’яснив Михайло Сидорович.


Результати ліквідації служби контролю

Також Михайло Сидорович зазначив, що з моменту ліквідації служби контролю у трамваях тільки зросла кількість виручки. За його словами, це свідчить про те, що нині такий контроль також здійснюється активно. Але потрібно також зрозуміти, що про найвищий рівень розвитку громадськості суспільства свідчить етап, коли громадяни міста перевіряють один одного на оплату за проїзд. Таким чином вони відстоюють як інтереси міста, так і власні.


Безпека громадян

Як зазначив Юрій Діль, директор ЛКП "Муніципальна дружина", насправді "Львівелектротраснс" скасував відділ кондукторів у зв'язку з тим, що він був неефективним. Замість них контроль не повинна здійснювати патрульна поліція, як це планували  раніше.

"Муніципальна дружина має створити відділ і допомагати працівникам у позаурочний час. Оскільки перевіряти квитки повинні безпосередньо працівники "Львівелектротрансу", то "Муніципальна дружина" повинна забезпечити громадський порядок при здійсненні контролю", - розповів Юрій Діль.

Нагадаємо, з 25 травня у межах реорганізації ЛМКП "Львівелектротранс" ліквідували службу контролю. Тоді під скорочення потрапило 30 осіб.

Львів у новинах:

Вакарчук прогулявся Львовом й послухав вуличних музикантів (відео)

Дізнайся: в яких озерах Львівщини дозволено купатися

У Львові на місяць припиняють курсувати тролейбуси на двох маршрутах