Вночі знову спалахнуло Грибовицьке сміттєзвалище

Вночі знову спалахнуло Грибовицьке сміттєзвалище

фото: соціальні мережі

У ніч із п’ятниці на суботу, 17-18 червня, на Грибовицькому сміттєзвалищі виникла локальна пожежа. Рятувальники та пожежники, які цілодобово чергують поблизу сміттєзвалища, впродовж двох годин повністю ліквідували вогонь.

Нагадаємо,Грибовицьке сміттєзвалище знову горить: хроніка подій 

На своїй сторінці у Facebok речник ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев, близько 01:30 сміттєзвалище одночасно загорілось у п'ятьох місцях.

Впродовж двох годин 25 пожежників гасили вогонь. До 03:30 усі п’ять осередків вогню повністю ліквідували.

Туровцев зазначив, що загоряння сталось з протилежного боку від ділянки обвалу сміття. Там не проводилм пошукових робіт. Також раніше на цих ділянках не виникало пожеж.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі виникла пожежа, внаслідок якої стався масштабний обвал сміття. Під обвалом загинули троє пожежників. Пошукові роботи на сміттєзвалищі тривають і досі, оскільки під звалом сміття також міг опинитись і еколог працівник ЛКП "Збиранка".

Через тиждень, 8 червня, на Грибовицькому сміттєзвалищі виникла ще одна масштабна пожежа, яку вдалось ліквідувати за два дні. Наразі на полігоні із сміттям цілодобово чергують пожежники. 

Читайте ще новини Львова:

Масштабна пожежа поблизу Львова: горить Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовичі у вогні: медики радять вивезти дітей зі Львова (фото,відео) 

Жителів двох сіл на Львівщині переселять через пожежу на сміттєзвалищі