У Львові влаштують американський гаражний розпродаж

Новина - Події - У Львові влаштують американський гаражний розпродаж

Новина - Події - У Львові влаштують американський гаражний розпродаж

Події
29 червня 2016 11:34

У подвір’ї Музею ідей, що на вулиці Валовій 18а,  9 липня  з 13.00 до 19.00  відбудеться Гаражний розпродаж в американському стилі від Спільноти "Емаус – Оселя". 

розпродаж

Традиційно можна буде придбати різні речі, які львів’яни віддають на благодійність – одяг, книги, предмети побуту, а також відреставровані меблі, кажуть організатори заходу.

Цьогорічний Гаражний розпродаж відбудеться у співпраці з організацією Global Synergy Group зі штату Мінесота, США. Молодь з батьківщини гаражних розпродажів привезе до Львова книги та різний крам і візьме участь в Гаражному розпродажі. Відвідувачі зможуть поспілкуватися з носіями мови. Для дітей організують цікаве дозвілля та ігри.

"Зважаючи на багато екологічних питань, що виникають у місті останнім часом хочемо звернути увагу мешканців Львова на те, як можна сортувати сміття, як давати друге життя речам, щоб вони не потрапляли на смітник під час екологічних майстер-класів на Гаражному", – наголошують організатори.

Окрім цього, імідж-театр "Пані Кураж" запропонує вашій увазі цікаві кантрі забави та сценки з американського життя.

На розпродажі також можна буде придбати вироби ручної роботи від різних майстрів.

Нагадаємо, що "Емаус – Оселя" вже багато років займається збором непотрібних речей від мешканців Львова з їх подальним перевикористанням на соціальні потреби. У 2013 році організація встановила перші в Україні контейнери для вживаного одягу, книг, взуття. Сьогодні їх є двадцять у різних районах міста. Лише у 2015 році "Емаус – Оселя" здала на переробку близько 90 тон нерпридатного до носіння одягу, ще більше було роздано потребуючим та реалізовано у благодійних крамницях.

Читайте ще новини Львова:

Невідомий Львів: індустріальна краса Підзамче (фото)

На Львівщині НП: розлючений лев пошматував двох чоловіків

З липня деякі трамваї Львова змінюють маршрут: деталі

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах