Стало відомо скільки будуть коштувати абонементи на в'їзд в центр Львова

фото: соціальні мережі

фото: соціальні мережі

Події
30 червня 2016 17:33

Новий порядок регламентованого в’їзду транспорту у пішохідну частину міста діятиме з 1 серпня, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Новий порядок регламентованого в’їзду транспорту у пішохідну частину міста набере чинності 1 серпня цього року. Про це розповів керівник ЛКП "Муніципальна дружина" Юрій Діль. З 1 липня до 1 серпня мешканцям пішохідної частини міста та підприємцям, які здійснюють довіз продукції до закладів торгівлі та ресторанного бізнесу, проводитимуть заміну перепусток. Старі перепустки з 1 серпня будуть недійсні.

Юрій Діль уточнив, що для мешканців пішохідної зони перепуски будуть безкоштовними, однак, скасовується дозвіл на проїзд за дорученням. Підприємцям видаватимуть тільки місячні абонементи, одноразових перепусток не буде. "Вартість місячного абонемента складе близько 1200 грн", – зазначив Юрій Діль.

Так, 24 червня цього року виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до рішення "Про затвердження Положення про порядок регламентованого в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої просп. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича". Відтак, транспортні засоби, які обслуговують мешканців пішохідної зони, підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо мають право безоплатного в’їзду у пішохідну зону з 06.00 год. до 08.00 год., а з 08.00 год. до 11.00 год. в’їзд у пішохідну зону для підприємців буде платний. Також для в’їзду необхідно попередньо сплати на рахунок ЛКП "Муніципальна дружина" плати за обслуговування болардів. Перебувати у межах пішохідної зони впродовж не більше однієї години з часу в’їзду.

Як повідомляла раніше директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, рішення врегулює перебування автотранспорту в пішохідній частині міста. "Це стосується прилеглих до пл.Ринок вулиць. Будуть скасовані всі перепустки, які видавалися Галицькою районною адміністрацією для фізичних осіб, для мешканців, для суб’єктів господарювання. Нові перепустки буде видавати ЛКП "Муніципальна дружина". Наступний крок – тільки до 8:00 год. ранку буде безоплатний в’їзд автотранспорту в центральну частину міста. З 8:00 год. до 11:00 год. за перебування автотранспорту буде зніматися плата. Дозвіл видаватиметься виключно на 1 год. В разі порушення, якщо автомобіль заїхав і через годину не виїхав, ми будемо фіксувати це як порушення, видавати попередження і в наступного разу не впускатимемо його через болард в центральну частину міста. Це все робиться для того, аби навести порядок. Адже зараз, коли опущений болард, автомобілі заїжджають у центральну частину міста  і можуть тут стояти цілий день. Також "муніципальна дружина" буде штрафувати власників автомобілів, які будуть себе не коректно вести", – розповіла Ірина Кулинич.

Читайте ще новини Львова:

Львівська міськрада готує офіційне прохання щодо нової ділянки під сміттєзвалище 

У школах та садках Львова зробили обов’язковими уроки християнської етики 

Львівська влада вирішила перенести зупинку байкерів від Гарнізонного храму 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах