Львівська влада пропонує дві локації для Євробачення в місті: які саме

фото: соціальні мережі

фото: соціальні мережі

Події
08 липня 2016 12:42

Для проведення Євробачення-2017 у Львові запропонували два об’єкти –  "Арена Львів" та недобудований комплекс до Євробаскету, повідомив на прес-конференції  заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

На сесії Львівської міськради депутати підтримали рішення  про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення".

"Що ми запропонували у самій заявці? До обговорення ми подали дві локації – "Арену Львів" та арену на вулиці Кульпарківській, 226 (Ряшівська-проектована), окрім цього, буде багато міських локацій для різних функцій…", – повідомив Андрій Москаленко.

Водночас він пояснив, що другий об’єкт – це комплекс, який будувався до Євробаскет-2015. "Стан його готовності, з тієї інформації, якою ми володіємо, – до 25%", – додав він.

Також Андрій Москаленко запевнив, що місто не пропонує будувати нічого нового. "Є дві локації: одна у приватній власності, інша – у державній", – наголосив він.

На питання про те, яким чином стадіони можна переформатовувати під пісенний конкурс такого рівня, Андрій Москаленко відповів: "Є досвід Копенгагена, який у 2001 році йшов таким же шляхом, який пропонуємо  ми".

За його словами, організаційний комітет розробив спеціальне положення, згідно з яким передбачено 5 етапів відбору міста. "Нині  ми перебуваємо на першій стадії (триває з 24 червня до 8 липня). Будемо готуватися до наступних. Далі протягом двох тижнів робитимуть робочу аналітику цієї заявки, а це близько 100 сторінок, після цього відбуватиметься інспекція оргкомітетом представниками Європейської мовної спілки. Вже 1 серпня визначать місто, яке буде проводити Євробачення у наступному році".

Нагадаємо, що екс-керівник Національної телекомпанії України, відповідальний за проведення в Україні Євробачення у 2005 році, Тарас Стецьків зруйнував всі ілюзії щодо проведення Євробачення у Львові. За його словами, на стадіонах конкурс проводити не можна, бо ні один конкурс на них не проводився.

Читайте ще новини Львова:

У Львові двір з 100-літньою кам'яницею кардинально змінять і озеленять

Стало відомо, коли у Львові для транспорту відкриють перехрестя Стрийська- Франка

У Львові на літній майданчик обвалилась стіна (фото)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах